کد خبر: 636488
تاریخ انتشار :

نجات معجزه‌آسای راننده L۹۰ پس از ورود گاردریل به خودرو + تصاویر

راننده ۳۸ساله L۹۰ در تصادف با گاردریل بزرگراه آزادگان، به‌طرزی معجزه‌آسای جان سالم به‌در برد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ساعت 07:47 صبح امروز در پی تماس تلفنی با سامانه 125 و اعلام یک مورد حادثه رانندگی در بزرگراه آزادگان، بعد از پل تندگویان، بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه 35 به محل حادثه رهسپار شدند.

به‌گفته یحیی قاسمی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی سواری L90 حین تردد در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، به‌علت نامعلوم پس از منحرف شدن از مسیر اصلی خود به‌شدت با گاردریل وسط بزرگراه برخورد کرد که در پی این حادثه، یکی از گاردریل‌های فلزی از قسمت در سمت شاگرد وارد اتاقک خودرو و پس از عبور از روی پاهای راننده از در سمت راننده خارج شد.

وی افزود: پس از وقوع این حادثه، این خودرو به‌روی نهر آب بین دو مسیر بزرگراه از حرکت بازایستاد.

این فرمانده آتش‌نشانی بیان کرد: در جریان این حادثه راننده خودرو که مردی 38ساله بود، به‌طرزی معجزه‌آسا جان سالم به‌در برد، مصدوم پیش از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل اتاقک این وسیله نقلیه بیرون آورده شد.

قاسمی تصریح کرد: آتش‌نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی و رانندگی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق کردند و با استفاده از ابزار مخصوص نجات اقدام به جداسازی گاردریل از اتاقک خودرو کردند.

وی اضافه کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محل حادثه، با همکاری عوامل پلیس راهور، خودروی سواری را به حاشیه امن بزرگراه منتقل و سپس محل حادثه را از بقایای به‌جامانده از این تصادف پاک‌سازی کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ راننده مصدوم بلافاصله توسط عوامل اورژانس برای مداوا به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال یافت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما