کد خبر: 625769
تاریخ انتشار :

چمران خبر داد

اعلام اسامی ۱۰ گزینه شهرداری/ انصراف حسین طلا + جزئیات

عضو منتخب شورای اسلامی شهر تهران گفت: علی‌رغم اینکه اعلام کرده بودیم تا اواخر هفته اسامی ۱۰ گزینه تصدی شهرداری اعلام می‌شود، اما با جلسات فشرده تا بعد از ظهر امروز اسامی این ۱۰ نفر اعلام خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مهدی چمران عضو منتخب شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسات فشرده در ارتباط با مشخص شدن 10 گزینه از بین 26 گزینه اظهار کرد: خوشبختانه جلسات فشرده‌ای برگزار شده است و علی‌رغم اینکه پیش‌بینی می‌شد تا  اواخر هفته اسامی 10 نفر مشخص شود این افراد تا امروز بعد از ظهر مشخص می‌شوند.

وی تصریح کرد: با توجه به مشخص شدن 10 نفر از گزینه‌های مرحله دوم تصدی شهرداری تهران که امروز انتخاب خواهند شد ما وارد فاز بعدی یعنی ارائه برنامه توسط 10 نفر از گزینه‌ها خواهیم شد.

عضو منتخب شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: بر همین اساس 10 گزینه‌ای که به مرحله دوم راه خواهند یافت برنامه‌های خود را در اختیار منتخبین شورای شهر تهران قرار خواهند داد و در ادامه با امتیازبندی که به گزینه‌ها داده خواهد شد 3 نفر از آنها به مرحله پایانی راه پیدا خواهند کرد.

چمران با اشاره به انصراف حسین طلا یکی از کاندیداهای تصدی شهرداری تهران گفت: البته ایشان چند روز پیش این انصراف را اعلام کردند اما خبر این انصراف دیروز اعلام شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما