کد خبر: 641185
تاریخ انتشار :

کمیسیون تلفیق فردا وارد بررسی کلیات بودجه ۱۴۰۱ می شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی از تصویب آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که این کمیسیون از فردا وارد بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ می شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

رحیم زارع در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون تلفیق گفت: در این جلسه آئین‌نامه داخلی کمیسیون تلفیق بودجه درباره نحوه اداره برگزاری جلسات تصویب شد.

وی ادامه داد: با توجه به تصویب آیین نامه، کمیسیون تلفیق از فردا وارد بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ می‌شود و در جلسه ای با حضور مسئولانی از جمله رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزرای اقتصاد و نفت جهت بررسی رویکردها، جهت‌گیر و پیش بینی شاخص‌های کلان اقتصادی و سیاست‌های ارزی و نحوه پرداخت یارانه در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور می پردازد.

زارع اضافه کرد: کمیسیون تلفیق از روز دوشنبه هفته جاری در دو نوبت صبح و عصر به بررسی منابع و مصارف و درآمدها و اعتبارات استانی پرداخته و در روز سه شنبه جمع‌بندی می کند.

به گفته وی گزارش کمیسیون تلفیق یکشنبه هفته آینده (۱۹ دی) به صحن علنی برای رای گیری ارجاع خواهد شد. در صورت تصویب کلیات، مجددا گزارش به کمیسیون تلفیق برای بررسی جزییات ارجاع می شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱همچنین از تعویق جلسه کمیسیون تلفیق با رییس قوه قضاییه خبر داد و گفت: قرار بود اعضای کمیسیون تلفیق فردا جلسه‌ ای با رئیس قوه قضائیه تشکیل دهند که این جلسه به زمان دیگری موکول شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها