کد خبر: 687390
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/گفتگوی نامه‌نیوز با مهرداد لاهوتی

حل مشکلات اقتصادی با مشارکت پرشور اتفاق می‌افتد

نماینده ادوار مجلس گفت: همه ما باید دنبال اصلاح امور باشیم و همه داخل یک کشتی نشستیم. کسانی که در خارج هستند و برای سوراخ کردن این کشتی نسخه می پیچند دلش برای این کشور و مردم نمی سوزد.

حل مشکلات اقتصادی با مشارکت پرشور اتفاق می‌افتد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: انتخابات مجلس 6 ماه دیگر برگزار می شود اما نکته اساسی فراهم آوردن زمینه های لازم برای پرشور شدن انتخابات است.

مهرداد لاهوتی در گفتگو با نامه نیوز درباره پرشور شدن انتخابات مجلس گفت: در شهرستان ها مشکلی از بابت مشارکت مردم در انتخابات نیست و همین الان مردم بالای 50 درصد پای صندوق های رأی حاضر می شوند. حالا هرچه به زمان انتخابات نزدیک تر شویم در شهرستان ها، میزان تمایل مردم به مشارکت در انتخابات بیشتر هم خواهد شد.

وی افزود: در شهرهای بزرگ نیز مشارکت به سطح رقابت و فعالیت جریان های سیاسی و میزان موفقیت رسانه ها در ایجاد فضای شور انتخاباتی بستگی دارد.

این فعال سیاسی تأکید کرد: باید با مردم صحبت و گفتگو کرد، به کارگیری ادبیات خشن تأثیر منفی خواهد داشت. بالاخره ایران کشورماست. کسانی که در آن سوی مرزها نشستند و تلاش می کنند به فضای ناامنی در جامعه ایجاد کنند قطعا خیر و صلاح این مملکت را نمی خواهند.

وی ادامه داد: همه ما باید دنبال اصلاح امور باشیم و همه داخل یک کشتی نشستیم. کسانی که در خارج هستند و برای سوراخ کردن این کشتی نسخه می پیچند دلش برای این کشور و مردم نمی سوزد چون اگر این کشتی سوراخ شود همه ما آسیب می بینیم.

این نماینده ادوار مجلس اظهار کرد: اگر می خواهیم مشکلات اقتصادی کشور حل شود و نگاه دنیا را به نفع خودمان تغییر دهیم آن است که مشارکت در انتخابات پرشور باشد. معتقدم اگر با مردم گفتگوی منطقی صورت بگیرد، حتی در شهرهای بزرگ نیز مشارکت خوب مردم را در پای صندوق رأی شاهد خواهیم بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها