کد خبر: 695398
تاریخ انتشار :

اعتراف صهیونیست ها به شکست !

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که در حال حاضر ۲۸۷ تن از سربازان این رژیم در بیمارستان بستری هستند که حال ۲۸ تن از آنها بسیار وخیم است.

اعتراف صهیونیست ها به شکست !
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ایسنا، ارتش رژیم اشغالگر تاکید کرد، از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر ۲۰۰۵ تن از سربازان و نیروهای این رژیم زخمی شده‌اند.

براساس گزارس صدی البلد، روز سه‌شنبه روزنامه عبری زبان هاآرتص به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی نوشته بود، حدود ۱۰۰۰ سرباز اسرائیلی در جریان عملیات طوفان الاقصی زخمی شده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرده بود که وضعیت ۲۰۲ تن از سربازان ارتش این رژیم وخیم است.

پیشتر ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن بیش از ۳۸۵ نفر از نظامیان صهیونیست اذعان کرده بود.

چهارشنبه گذشته و پس از چند روز مذاکره غیرمستقیم، رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین به توافق برای آتش‌بس موقت به مدت چهار روز و تبادل اسرا دست یافتند.

طبق توافق تبادل اسرا که جمعه پیش مرحله اول آن اجرایی شد، در مقابل آزادی هر اسیر صهیونیست، سه اسیر فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد می‌شوند. این توافق در حالی انجام شد که رژیم صهیونیستی مجبور به پذیرش شروط مقاومت شد.

طی شش روز توافق آتش‌بس، شش گروه از اسرای صهیونیستی و فلسطینی میان جنبش حماس و ارتش رژیم صهیونیستی تبادل شدند درپی تمدید مجدد آن دو طرف برای تبادل اسرای بیشتر آماده می‌شوند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها