کد خبر: 698585
تاریخ انتشار :

باید برای آوردن رای اولی‌ها به پای صندوق‌های رای تلاش کنیم

ایسنا/خراسان رضوی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا گفت: باید هر چه می‌توانیم برای آوردن رای اولی‌ها به پای صندوق‌های رای تلاش کنیم، زیرا دشمن این جوانان را نشانه گرفته است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

امیر فرمانده رضا آذریان امروز هفتم دی‌ماه در مراسم تجلیل از خانواده شهدای ارتش چناران که در دانشگاه آزاد گلبهار برگزار شد، با تاکید بر اینکه شهدا قهرمانان کشور هستند، اظهار کرد: خانواده شهدا با فرستادن فرزندان و عزیزان خود به جبهه‌های نبرد و سپس صبر بر مصیبت از دست دادن آنان، بزرگترین جهاد را انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه رزمندگان ارتش جزو نخستین گروه‌هایی بودند که با ضدانقلاب و تجزیه‌طلبان به مبارزه برخاستند، افزود: علی‌رغم تمام توطئه‌های آمریکا، ما نه‌تنها انقلاب‌مان را تثبیت کردیم، بلکه آن را همچون نوری به تمام نقاط دنیا صادر کردیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با بیان اینکه مردم ما در دوران دفاع مقدس میانگین روزی ۸۱ شهید تقدیم کردند، ادامه داد: هنوز هم راه شهادت باز است. دشمن همچنان منطقه ما را تهدید می‌کند و جنگ‌های ترکیبی و نیابتی را علیه ما به راه انداخته است تا بتواند خود را به ما نزدیک کند. دشمن می‌خواست عتبات عالیات را در عراق و سوریه از بین ببرد، اما ارتش و سپاه ایران به همراه رزمندگان فاطمیون، زینبیون و... زیر پرچم وحدتی که حاج قاسم ایجاد کرده بود، ریشه داعش را در منطقه خشکاندند.

آذریان با بیان اینکه ما همچنان برای حفظ امنیت کشورمان در حال شهید دادن هستیم، عنوان کرد: شهدای اخیر مرزبانی و همچنین شهید سید رضی موسوی آخرین نمونه‌های فداکاری حافظان امنیت این کشور اند. دشمن هر چه ما را بیشتر تهدید کند، ما قوی‌تر می‌شویم. امروز ما هیچ گونه وابستگی در تامین تجهیزات نظامی نداریم، زیرا جوانان نخبه ما با عمل به وصیت شهدا، نظام جمهوری اسلامی را در بالاترین جایگاه نظامی قرار داده‌اند و امیدواریم روزی در اقتصاد نیز به چنین درجه‌ای برسیم.

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی، گفت: دشمن که نتوانسته بود در جنگ سخت ما را شکست دهد، با ایجاد جریانات سیاسی و به راه انداختن جنگ نرم، خواست جوانان ما را از مسیر انقلاب منحرف کند، اما مردم ما آگاه اند و در ۸۸، ۹۸ و ۱۴۰۱ نشان دادند که هرگز حاضر به دست برداشتن از آرمان‌هایی که برایش شهید دادند، نیستند. چرا دشمن امسال نتوانست حوادث سال گذشته را تکرار کند؟ زیرا مردم ما بصیرت دارند و امسال نیز در روز نهم دی ولایتمداری خود را نشان خواهند داد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا همچنین با تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در انتخابات امسال، بیان کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات اصلی‌ترین پایه‌ حفظ امنیت کشور است، زیرا نشان می‌دهد مردم همچنان از ما نیروهای مسلح حمایت می‌کنند. امسال نیز ما باید حماسه‌آفرینی و حمایت خود از انقلاب را اعلام کنیم و به دستور رهبر انقلاب لبیک گوییم. باید هر چه می‌توانیم برای آوردن رای اولی‌ها به پای صندوق‌های رای تلاش کنیم، زیرا دشمن این جوانان را نشانه گرفته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها