کد خبر: 705381
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/گفت‌وگوی «نامه‌نیوز» با سیدحسین نقوی حسینی

برکناری معاون سیاسی صداوسیما اقدامی مقطعی بود

نماینده ادوار مجلس گفتک بالاخره انتخابات برگزار شد و انتظار بود مجلس دوازدهم با روحیه انقلابی شکل بگیرد و با توانمندی هایش بتواند در جامعه امید ایجاد کند اما همه این انتظارها بعد آن گفتگوی تلویزیونی خراب شد.

برکناری معاون سیاسی صداوسیما اقدامی مقطعی بود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: خبرنگار شکیبا بقال زاده: عزل معاون سیاسی صداوسیما بعد از یک برنامه گفتگویی جنجالی و تنش زا این سئوال را نزد افکارعمومی ایجاد کرد که تغییر ایجاد شده در صداوسیما به معنی تغییر رویه است یا فقط یک اقدامی بود که گریزی از آن وجود نداشت.

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با نامه نیوز درباره برکناری معاون سیاسی صداوسیما گفت: این اقدامی مقطعی بود. آقای رسایی گفتگویی در صداوسیما داشت اما او خیلی خوب صحبت نکرد. بالاخره انتخابات برگزار شد و انتظار بود مجلس دوازدهم با روحیه انقلابی شکل بگیرد و با توانمندی هایش بتواند در جامعه امید ایجاد کند اما همه این انتظارها بعد آن گفتگوی تلویزیونی خراب شد.

وی افزود: آقای رسایی طوری صحبت کرد که گویی همه منتخبان با هم اختلاف دارند و جنگ و کشمکشی بین آنها برقرار است و هر گروه می خواهد دیگری را حذف کند. معتقدم اگر هم چنین وضعیت هم وجود دارد حداقل نباید به این شکل در صداوسیما منعکس می شد. تذکر مقام معظم رهبری هم در همین ارتباط بود.

این فعال سیاسی اظهار کرد: بعد از انتخابات نباید اختلاف افکنی و جملات ناامیدکننده زده شود، به طوری که انتخابات مجلس به کام مردم تلخ شود. مردم منتظرند تا مجلس جدید قدم های خوبی برای حل مشکلات آنها بردارد اما هنوز مجلس تشکیل نشده شاهد این اختلاف ها هستند. در ادوار گذشته منتخبان وقتی وارد مجلس می شدند بعد از یکی دو سال اختلاف ها بروز می کرد اما این مجلس هنوز تشکیل نشده تنش هایش شروع شده است.

وی ادامه داد: نیاز است صداوسیما تحولی در رویکردها و سطح مدیریت خودش ایجاد کند. به عبارت بهتر تنها جابه جایی افراد پاسخگو نیست و باید حتما تغییری در رویکردها نیز صورت بگیرد. امروز شاهد هستیم بخشی از لیست تهران صداوسیما است. یعنی جریانات سیاسی یک طرف، صداوسیما نیز یک طرف قرار داشت.

نقوی حسینی گفت: در طی سال های گذشته صداوسیما افرادی را آورد، به آنها میدان داد و دائم آنها را به جامعه معرفی کرد، حالا نیز در لیست انتخاباتی وارد شدند و در رتبه های بالای رأی آوری در تهران قرار گرفتند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها