کد خبر: 681427
تاریخ انتشار :

شایعات: تو که تمام دنیا می!

امروز تو بازار نقل و انتقالات چه خبره؟ کدوم باشگاه دنبال کدوم بازی کنه؟

شایعات: تو که تمام  دنیا می!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، برای خیلی از فوتبال‌دوست‌ها این مقطع از فصل جذاب‌ترین روزهای سال است؛ روزهایی که باشگاه‌ها نه در داخل زمین که در بازار نقل و انتقالات با هم رقابت می‌کنند و در خیلی از موارد، سرنوشت فصل هم در همین روزها رقم می‌خورد؛ وقتی که باشگاه‌ها می‌توانند یک ستاره را از چنگ رقبا خارج کنند و همان بازیکن به برگ برنده آن‌ها در طول فصل تبدیل می‌شود. برای اینکه از آخرین و شایعات بازار پر تب و تاب تابستانی فوتبال اروپا مطلع بشوید، ورزش سه را دنبال کنید:

 پوشش زنده خبری

03 تیر 1402 ساعت 11:06

برعکس میلان اشکرینیار که پارسال هی ناز و ادا اومد و هی طاقچه بالا گذاشت واسه تمدید قرارداد، استفان دی‌فرای عین یه دسته گل اومد واسه تمدید با اینتر به توافق رسیده و چند روز دیگه امضا می‌کنه. اینقدر بچه سر به زیریه که می‌شه نقش بچه خوب محل تو سریالای ماه رمضون رو بهش بدی.

03 تیر 1402 ساعت 10:49

منچستریونایتد اینقدر رفت و اومد و هی اریک تن‌هاخ شخصا با مادر آدرین رابیو مذاکره کرد و هی گفت اول تو قطع کن، آخرش این بچه به یوونتوس چراغ سبز داد که تمدید می‌کنه. من که قبلا گفته بودم بی‌خیال این انتقال شو آقای تن‌هاخ! وقتی نیت درست نباشه، کار انجام نمی‌شه.

03 تیر 1402 ساعت 10:34

ساندرو تونالی هم انتقالش از میلان به نیوکسل قطعی شد و فقط مونده یه سری کاغذبازی که چون یه خرده طول می‌کشه، خبر رسمی انتقالش هم چند روز دیگه اعلام می‌شه و میلانی‌ها چند روز وقت دارن واسش "خداحافظ ای شعر شب‌های روشن" بخونن. اینقدر هم گفتیم نیوکسل بازیکن گرون و اسمی نمی‌خره که بالاخره دست به کار شدن. 

03 تیر 1402 ساعت 10:28

دیشب که ما دو دقیقه سرمون رو گذاشتیم زمین و چشامون رو بستیم، انتقال سرخیو بوسکتس به اینترمیامی قطعی شد. آقا دوست هم می‌خواین پیدا کنین، مثل بوسکتس باشه واسه مسی که به خاطرتون پیشنهاد عربستانی‌ها رو رد کنه، بیاد اونور دنیا که شما تنها نباشین.

03 تیر 1402 ساعت 10:27

سلام به همگی، می‌بینم که جمعه رو رفتین عشق و حالو و الان آماده‌این که صفحه شایعات رو به غوغاکده‌ای تبدیل کنین. بریم ببینیم امروز چه خبره و کی می‌ره کجا!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما