کد خبر: 681585
تاریخ انتشار :

نقش میلانی سابق در انتقال برو زو ویچ به عربستان

فرانک کسیه باعث شد مارسلو بروزوویچ به جای پوشیدن پیراهن بارسا، از عربستان سر دربیاورد و بازیکن النصر شود.

نقش میلانی سابق در انتقال برو زو ویچ به عربستان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، النصر رقمی حدود 23 میلیون یورو به اینتر می‌پردازد و با مارسلو بروزوویچ قراردادی دو یا سه ساله امضا خواهد کرد که طبق آن، هافبک کروات بابت هر فصل 20 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت.

به این ترتیب، النصر عربستان بازیکنی را به دست می‌آورد که به اینتر کمک کرد تا فینال لیگ قهرمانان جلو برود و در جام جهانی قطر هم نقشی کلیدی در موفقیت تیم ملی کرواسی داشت.

البته النصر تنها باشگاهی نبود که بروزوویچ را می‌خواست. گفته می‌شد بارسلونا هم این بازیکن 30 ساله را می‌خواست و با اینتر نیز وارد مذاکره شده بود. اینتر هم آماده انجام معامله با بارسا بود اما یک نفر همه چیز را به هم ریخت.

بارسا به اینتر پیشنهاد کرده بود، فرانک کسیه را به عنوان بخشی از رقم قرارداد به خدمت بگیرد اما هافبک سابق میلان و بازیکن فعلی بارسا صددرصد با این انتقال مخالفت کرد و گفت می‌خواهد در نوکمپ بماند. به همین دلیل، انتقال بروزوویچ به بارسا خراب شد و او به عربستان خواهد رفت.

فروش این هافبک کروات باعث می‌شود اینتر تمرکز خود را روی خرید داویده فراتسی از ساسولو بگذارد و گزارش‌ها حاکی از آن است که این قرارداد تا چهارشنبه بسته خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    اخبار روز سایر رسانه ها

    پر بازدیدها