کد خبر: 682086
تاریخ انتشار :

درویش: جذب کنعانی یک شرط دارد

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید قرارداد همه نفرات تمدید می‌شود.

درویش: جذب کنعانی یک شرط دارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در گفتگو با خبرنگاران پیرامون جلسه با بیرانوند عنوان کرد: او چون میخواست برود دکتر نزدیک همان مکانی که پزشکش بود، قرار گذاشتیم و در مورد اینکه چه زمانی می‌تواند به تمرینات اضافه شود صحبت کردیم و درباره قراردادش اصلا بحثی نبود. فقط بحث این را داشتند که ظرف چند روز آینده پرداختی به تیم خواهد بود یا خیر؟

وی افزود: اول باید دعا می‌کردیم قهرمان شویم و حالا که قهرمان شدیم باید بابت قهرمانی لیگ برتر ۱۰ درصد و قهرمانی جام حذفی ۵ درصد به آنها پرداخت کنیم و خدا را شکر که جام سوم در کار نبود. از این جهت چگونگی پرداخت به بازیکنان را پرسید و جلسه خوبی بود.

او راجع به شایعه جذب کنعانی توضیح داد: ایشان وابسته به پرسپولیس و علاقمند است. شرایط حضور در پرسپولیس، این است که پرسپولیسی باشند. شرایط ما برای بزرگان تیممان یکسان است. اگر می‌بینید که همه بازیکنان با جان و دل زحمت می‌کشند، این است که ما سعی نکردیم تفاوتی بین چهره‌ها باشد. ما هم گفتیم حضور کنعانی اینطوری است که مثل سایرین شرایط برابر است و می‌توانیم در خدمتشان باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص گولسیانی پاسخ داد: اجازه بدهید در این مورد بعدا صحبت کنیم.

رضا درویش در مورد جذب سعید عزت‌اللهی گفت: اساسا اگر بنا به جذب بازیکنی باشد، اصول حرفه‌ای این است که آیا رضایت نامه دارد که وارد مذاکره شویم؟ ما هم گفتیم هر وقت رضایت نامه داشته باشند مذاکره می‌کنیم.

او درباره تعویق تمرینات عنوان کرد:  یک مشکل ما این بود که بازیکنان ملی‌پوش را اجازه دادند بیشتر استراحت کنند. نفرات تمدیدی هم اجازه گرفتند رفتند سفر. دیگر بازیکنان هم تمرین انفرادی می‌کنند. قرار شد طوری تمرین را شروع کنیم که تکمیل باشد. فکر می‌کنم از فردا پس فردا تمرین شروع شود.

درویش راجع به جدایی نعمتی گفت: هرکسی می‌آید پرسپولیس زحمت زیادی می‌کشد. ایشان در چند جام زحمت کشید و ایشان جزو گنجینه پرسپولیس است. اما فضا برای اینکه خودش را نشان بدهد وجود نداشت و به این نتیجه رسید که جای دیگری برود.

مدیر قرمزها در مورد تمدید بازیکنان گفت: با همه آنها تمدید می‌کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما