کد خبر: 682816
تاریخ انتشار :

پای سعید معروف دوباره به تیم ملی باز شد!

تیم ملی والیبال ایران به بدترین شکل ممکن لیگ ملت‌ها را به پایان رساند.

پای سعید معروف دوباره به تیم ملی باز شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، همون همیشگی، این تیتر اکثر رسانه‌های اجتماعی و صفحات هواداری بعد از باخت تیم ملی والیبال ایران به کوبا بود. آمار فاجعه‌بار ١٠ شکست از ١٢ مسابقه در لیگ ملت‌ها باعث شد که تیم ملی والیبال ایران بدترین نتیجه خود در تاریخ این مسابقات را کسب کند.

البته که بی‌انصافی است اگر در مورد نتایج هفته آخر در آمریکا به این موضوع اشاره نکنیم که تیم ایران به دلیل مشکلات مربوط به ویزا و البته مصدومیت دگرگون شده بود اما در هفته های قبل‌ نیز با تیم کامل‌مان نتایج خوبی نگرفتیم.

خلاصه که واقعا خوب شد که این لیگ ملت‌های شوم و فراموش نشدنی بالاخره به پایان رسید. پارسال در چنین روزهایی به بردن لهستان و حضور در نیمه نهایی لیگ ملت‌ها فکر می‌کردیم اما امسال دعا، دعا می‌کردیم که فقط این مسابقات زودتر تمام شود.

هر چه که هست VNL هم با تمام خاطرات تلخ خود به پایان رسید اما در این بین یک اتفاق تلخ در حال رقم خوردن است؛ دلسردی مردم از والیبالی که در یک دهه اخیر به ورزش محبوبشان تبدیل شده است. کم‌تر ورزشی را در ایران پیدا می‌کنید که مردم به خاطر آن از خواب خود و بزنند و وقت و بی‌وقت برای تماشایش زمان بگذارند؛ اتفاقی که در یک دهه اخیر رخ داده و والیبال به محبوب ایرانی ها تبدیل شده است.

اما با این روند به نظر می‌رسد که این عشق و علاقه به خطر افتاده است. بد نیست حالا که لیگ ملت‌ها تمام شده نگاهی به نظرات کاربران بیندازیم و دل پر آن ها را با شما در میان بگذاریم. نظراتی از هواداران دلخور و رنج کشیده والیبال که بعضی از آن‌ها هم آمیخته با طنز و کنایه بوده است. این کامنت‌ها و توییت‌ها به وضوح دلخوری مردم از والیبال را نشان می‌دهد که بیشترین بحث مطرح شده در بین آن ها به دلتنگی مردم برای نسل طلایی و به خصوص سعید معروف اختصاص دارد.

همچنان دلتنگ نسل طلایی

مهربونیم و دوست نداریم کسی ازمون دلخور باشه

بمیرم برای دلتون که بازی‌های والیبال رو نگاه می‌کردید.

بعضیا هم برگزاری بد موقع بازی‌ها به نفعشون شد

دیگه با والیبال هم نمی‌تونیم پز بدیم، حالا چیکار کنیم؟

نتایج تیم ملی هم باعث شد که این دوستمون کلی کالری بسوزونه

ایشون هم معتقده که معروف رفت و برکت رو با خودش برد

یه سری نگاه‌های این شکلی هم به نتایج تیم ملی وجود داشته

همیشه پای سعید معروف در میان است

این یکی از تلخ‌ترین نظراتی بود که میشد خوند

حتی اگه سقوط کردیم هم بدونید که مهم اینه داریم تجربه کسب می‌کنیم

نو کامنت...

وقتمو با والیبال دیدن هدر دادم!

اونم چه شوخی زشتی

مگه میشه اینطور مواقع با نسل طلایی والیبال ایران خاطره بازی نکرد!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما