کد خبر: 683230
تاریخ انتشار :

نامه جعلی پرسپولیس برای خرید ستاره منچسترسیتی!

امروز نامه جدیدی از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم پیشین منچسترسیتی و اینتر میلان در فضای مجازی منتشر شد.

نامه جعلی پرسپولیس برای خرید ستاره منچسترسیتی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، با جدایی سه مهاجم پرسپولیس، حالا گمانه‌زنی در مورد جذب بازیکن خارجی در خط حمله سرخپوشان به اوج خود رسیده و هرروز اسامی زیادی هم در فضای مجازی منتشر می‌شوند، از مهاجمان عراقی تا ستاره‌های اروپایی و برزیلی. اما در این بین حالا انتشار یک نامه منتسب به باشگاه پرسپولیس، هواداران این تیم را امیدوار به جذب یک چهره سرشناس کرده است.

نامه حاوی قسمت‌های محو شده است که سربرگ باشگاه و امضای مدیرعامل را پوشانده و حدود دو سوم مطلب را هم کدر کرده است. با این حال در بخش واضح این نامه، جملاتی با مضمون پیشنهاد برای جذب استفن یووتیچ، مهاجم مونته‌نگرویی، دیده می‌شود.

نامه منتسب به باشگاه پرسپولیس که با عنوان درخواست استخدام استفن یووتیچ منتشر شده است.

این نامه از سوی باشگاه پرسپولیس تکذیب شده و مسئولان این باشگاه تاکید دارند که به دنبال جذب چنین مهاجمی نیستند و هیچ نامه رسمی هم برای او نزده‌اند. اما حتی سروشکل تصویر منتشره هم جعلی بودن این نامه را به وضوح نشان می‌دهد.

نخست اینکه مقایسه این نامه با نامه‌های رسمی باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد که در نامه‌های اصلی، پایین صفحه و بخش عرضی نامه کاملا با آدرس و مشخصات باشگاه پر می‌شود اما اینجا تنها نیمی از صفحه احتمالا یک آدرس انگلیسی را در خود دارد.

دوم اینکه در نامه‌های رسمی باشگاه پرسپولیس، از هر طرف نامه بخش قابل توجهی خالی می‌ماند اما این فرمت در نامه جعلی منتشره حفظ نشده است.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس همیشه حرف اول انگلیسی نام تیم را با حروف بزرگ می‌نویسد اما این بار پرسپولیس تماما با حروف کوچک لاتین تایپ شده و جالب اینکه کلمه اف سی نیز بعد از نام باشگاه قرار دارد.

جالب اینکه استفن یووتیچ در 33 سالگی چهره شاخص در بین مهاجمان اروپایی محسوب می‌شود و حداقل مشتریانی در 5 لیگ معتبر دنیا خواهد داشت. او در هرتابرلین نیز موفق شد 11 گل بزند اما همکاری خود با این تیم را خاتمه داد.

این بازیکن سابقه بازی در منچسترسیتی، اینترمیلان، موناکو و... را دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما