کد خبر: 683787
تاریخ انتشار :

کاپیتان جدید منچستریونایتد مشخص شد

اریک تن هاخ تصمیم گرفته بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را به برونو فرناندز، ستاره پرتغالی تیمش، بدهد.

کاپیتان جدید منچستریونایتد مشخص شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، طبق ادعای منابع انگلیسی، برونو فرناندز قرار است کاپیتان جدید منچستریونایتد در فصل 24-2023 باشد و به زودی اریک تن‌هاخ این را اعلام خواهد کرد.

در واقع تن‌هاخ لیست بلند بالایی برای جاگزینی کاپیتان برکنار شده خود، هری مگوایر پیش روی‌اش داشت و تصمیم گرفته بازوبند را به ستاره پرتغالی بدهد.

هیچ‌کس با خبر برکناری مگوایر از کاپیتانی منچستر یونایتد متعجب نشد. این مدافع در فصل گذشته تنها به اسم کاپیتان بود و پس از سقوط تا پنجمین انتخاب در مرکز خط دفاعی آن هم به مدت طولانی، اریک تن‌هاخ او را به‌طور رسمی از کاپیتانی خلع کرد.

مگوایر در طول سال‌های سرمربی‌گری اوله گونار سولسشر، یک کاپیتان قابل قبول بود و در رسیدن یونایتد به رتبه دوم و رسیدن به فینال لیگ اروپا در فصل 2020-21، نقش مهمی داشت. اما پس از کاهش فرم چشمگیر او در دو فصل بعدی، همیشه درباره جایگاه او شک و بحث وجود داشت.

مگوایر تنها هشت بازی لیگ برتر در فصل گذشته را از ابتدا شروع کرد و نقش مهمی در تیم نداشت. در واقع، مگوایر تنها در فینال جام اتحادیه مقابل نیوکسل وارد بازی شد تا تیم را به قهرمانی برساند. این اقدامی مهربانانه از طرف تن‌هاخ بود، اما همچنین نشان می‌داد که مگوایر به دلیل کاهش حضور در ترکیب تیم، دیگر برای کاپیتانی مناسب نیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها