کد خبر: 684950
تاریخ انتشار :

شایعات: بپّا به مسیر دهن کوسه نیفتی!

امروز تو بازار نقل و انتقالات چه خبره؟ کدوم باشگاه دنبال کدوم بازی کنه؟

شایعات: بپّا به مسیر دهن کوسه نیفتی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، برای خیلی از فوتبال‌دوست‌ها این مقطع از فصل جذاب‌ترین روزهای سال است؛ روزهایی که باشگاه‌ها نه در داخل زمین که در بازار نقل و انتقالات با هم رقابت می‌کنند و در خیلی از موارد، سرنوشت فصل هم در همین روزها رقم می‌خورد؛ وقتی که باشگاه‌ها می‌توانند یک ستاره را از چنگ رقبا خارج کنند و همان بازیکن به برگ برنده آن‌ها در طول فصل تبدیل می‌شود. برای اینکه از آخرین شایعات بازار پر تب و تاب تابستانی فوتبال اروپا مطلع بشوید، ورزش سه را دنبال کنید:

 پوشش زنده خبری

19 مرداد 1402 ساعت 12:59

بمب منفجر شد: توافق تاتنهام و بایرن برای انتقال هری کین. واقعا فکر نمی‌کردم این روز رو ببینم اما الان منابع آلمانی گفتن بالاخره دنیل لوی از خر شیطون پایین اومد و پیشنهاد بالای ۱۰۰ تای بایرن رو قبول کرد.

19 مرداد 1402 ساعت 12:21

مونچی، مدیر ورزشی استون ویلا، که یه زمانی تو آ‌اس‌ رم بود و همون موقع نیکولو زانیولو رو از اینتر خرید، الان می‌خواد این بچه رو دوباره زیر بال و پر بگیره و ببرتش لیگ برتر. فعلا داره با مدیرای گالاتاسرای مذاکره می‌کنه.

19 مرداد 1402 ساعت 11:30

لایپزیش که یوشکو گواردیول رو داد به منچسترسیتی، الان به جاش داره کاستلو لوکبا رو از لیون می‌خره.

19 مرداد 1402 ساعت 10:48

یه تقویم تاریخ هم بریم: امروز چهل و ششمین سالگرد انتقال کنی دالگلیش کبیر به لیورپوله. سال ۱۹۷۷ با ۴۴۰ هزار پوند (یه خرده بیشتر از ۵۰۰ هزار یوروی الان) رفت لیورپول و به یکی از بهترین‌های تاریخ باشگاه تبدیل شد.

19 مرداد 1402 ساعت 10:40

لیورپول اینقدر واسه خریدن رومئو لاویا از ساوتهمپتون معطل کرد که چلسی الان اومده با پیشنهاد ۵۵ میلیونی، ۵ تا بیشتر از لیورپول. 

19 مرداد 1402 ساعت 10:34

پاری‌سن‌ژرمن با اینکه گونچالو راموس رو خرید و انتقال عثمان دمبله هم قطعیه اما بی‌خیال رندال کولو موآنی نشده و همچنان با فرانکفورت در تماسن شاید بتونن این بچه رو هم بخرن. 

19 مرداد 1402 ساعت 10:31

منچستریونایتد و سوسیداد همچنان دارن واسه انتقال دونی فن‌ده‌بیک مذاکره می‌کنن. انتقال قرضی با گزینه خرید تو سال ۲۰۲۴. 

19 مرداد 1402 ساعت 10:30

سلام به همگی؛ از اون پنج‌شنبه‌هاست که آدم دلش می‌خواد فقط لم بده و هیچکاری نکنه اما به عشق شما اومدم ببینیم امروز تو بازار چه خبره.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها