کد خبر: 684959
تاریخ انتشار :

بمب ترکید: کین با 110 میلیون یورو در بایرن

بالاخره تاتنهام متقاعد شد که آخرین پیشنهاد بایرن برای هری کین را قبول کند و ستاره انگلیسی با 110 میلیون یورو راهی باشگاه مونیخی خواهد شد.

بمب ترکید: کین با 110 میلیون یورو در بایرن
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، آینده هری کین یکی از عجیب‌ترین داستان‌های نقل و انتقالاتی تابستان امسال بود ولی در نهایت به سرانجام رسید. دو روز پیش بود که گفته مشد تاتنهام سومین پیشنهاد بایرن مونیخ برای جذب او را هم رد کرده است. 

بایرن مونیخ در سومین پیشنهادش برای اینکه مقاومت دنیل لوی، رئیس تاتنهام، را در هم بشکند، پیشنهاد داد که 100 میلیون یورو به صورت نقد و 20 میلیون یورو به صورت پاداش بپردازد ولی حتی این هم نتوانست رضایت مدیران تاتنهام را جلب کند. پس از آن نیز سران بایرن مونیخ راهی لندن شدند تا از نزدیک با دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام دیدار کنند. این مذاکرات هم راه به جایی نبرد و روند این انتقال رفته رفته فرسایشی شد.

حتی فلوریان پلاتن‌برگ، خبرنگار مشهور شبکه اسکای، که حوزه فوتبال آلمان را پوشش می‌دهد، در پخش زنده این شبکه از طولانی شدن ماجرای انتقال ستاره انگلیسی به بایرن مونیخ عصبانی شد و صحبت‌هایی تند خطاب به دنیل لوی، رئیس تاتنهام، مطرح کرد.

توماس توخل از مدیران بایرن مونیخ خواسته بود که هری کین را به هر شکل ممکن در همین پنجره نقل و انتقالات تابستانی به آلیانز آرنا منتقل کنند. آنها تلاش‌هایشان را از مدتی قبل آغاز کردند چون به خوبی در جریان سختی مذاکره با دنیل لوی، مدیر باشگاه تاتنهام، بودند و او هم همانطور که انتظار داشتند به این آسانی تسلیم نشد. 

 

در نهایت و پس از رد سه پیشنهاد بایرن، تاتنهامی ها امروز پیشنهاد چهارم بایرن را قبول کردند. طبق ادعای دیوید اورنشتاین، خبرنگار سایت اتلتیک، پیشنهاد بایرن 110 میلیون یورو است و به گونه ای بوده که بالاخره توانسته رضایت تاتنهام را جلب کند تا داستان طولانی این انتقال نیز به پایان برسد. 

پیش بینی می شود مبلغ نهایی که بایرن پرداخت خواهد کرد، با پاداش‌ها بیشتر نیز خواهد شد. کین اخیرا در بازی جام خوان گامپر برابر بارسا به میدان نرفت تا مشخص شود که انتقال او به بایرن نزدیک است.

همچنین صحبت‌هایی وجود داشت که پاری سن ژرمن در حال بررسی انتقال دیرهنگام این مهاجم اما بایرن زودتر عمل کرد و کار تمام شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها