کد خبر: 684963
تاریخ انتشار :

نشانه‌های تازه اختلاف بین نکونام و خطیر!

در شرایطی که یک بازیکن خارجی با دعوت باشگاه استقلال در تهران حضور دارد، ولی وضعیت او برای حضور در تیم نامشخص است.

نشانه‌های تازه اختلاف بین نکونام و خطیر!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در آستانه برگزاری نخستین دیدار خود در لیگ بیست و سوم، وضعیت عجیبی را سپری می‌کند. تقریباً تمامی اهالی فوتبال از اختلافات میان مدیریت باشگاه و سرمربی خبردار شده‌اند و حالا این موضوع به بحث جذب بازیکن نیز کشیده شده است.

با حضور علی خطیر در رأس مدیریت باشگاه، نکونام خواستار جذب چند بازیکن خارجی شد ولی مدیران قادر به جذب آن‌ها نبودند و در این میان، منتظر محمد به عنوان کاپیتان تیم امید عراق و سهمیه زیر 23 سال به استقلال پیوست که گفته می‌شود سرمربی تیم زیر بار جذب این بازیکن نرفته و قصد استفاده از او را ندارد.

نکته عجیب دیگر این است که علی خطیر موفق شده با مهاجم فصل قبل کلوژ رومانی به توافق برسد و حتی این بازیکن در تهران حضور دارد اما گفته می‌شود که نکونام زیر بار استفاده از او نمی‌رود! رانجلو یانگا نام بازیکن هلندی است که برای حضور در استقلال با مدیران باشگاه به توافق رسیده است.

او که متولد هلند است، همبازی یورگن لوکادیا در تیم ملی کوراسائو بوده ولی فصل گذشته برای کلوژ رومانی به میدان رفت و در 47 مسابقه موفق به زدن دوازده گل شد و 2 بار نیز پاس گل داد. او که سابقه بازی در 10 تیم مختلف را در کارنامه دارد، برای رده‌های پایه تیم ملی هلند نیز بازی کرده است.

بهترین دوران فوتبالی این بازیکن به فصل 2017 – 2018 برمی‌گردد که در کمال تعجب او برای سه تیم خنت بلژیک، ترنچین اسلواکی و آستانه قزاقستان به میدان رفت و در 46 بازی موفق به زدن 25 گل شد و 5 بار پاس گل داد. البته طبق قوانین فیفا هر بازیکن در طول یک فصل قادر به بازی در بیشتر از 2 تیم نیست اما از آنجایی که لیگ قزاقستان در یک سال تقویمی برگزار می‌شود، پس از پایان لیگ بلژیک، رانجلو یانگا بدون استراحت راهی آستانه شد و برای این تیم به میدان رفت.

این در شرایطی است که پس از بازگشت آرمان رمضانی و امید حامدی فر، لیست بازیکنان بزرگسال استقلال پر شده و این تیم قادر به جذب رانجلو یانگا 31 ساله نیست مگر اینکه تا پیش از اتمام پنجره نقل و انتقالاتی، آبی پوشان نام یک بازیکن خود را از لیست خارج کنند.

به هر شکل و در شرایطی که جواد نکونام به دلیل عدم جذب بازیکنان خارجی موردنظرش تاکنون زیر بار استفاده از منتظر محمد نرفته و قراردادی هم با رانجلو یانگا امضا نشده، باید دید سرنوشت بازیکنان خارجی که با نظر علی خطیر جذب شده‌اند، چه خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها