کد خبر: 685268
تاریخ انتشار :

کلوپ عصبانیت شدید صلاح را برانگیخت! (عکس)

محمد صلاح، ستاره لیورپول، پس از تعویض مقابل چلسی از تصمیم یورگن کلوپ عصبانی شد.

کلوپ عصبانیت شدید صلاح را برانگیخت! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح پس از تعویض و نادیده گرفتن یورگن کلوپ در جریان بازی لیورپول مقابل چلسی، مود توجه قرار گرفت.

این بازیکن 31 ساله در اولین روز لیگ برتر به عنوان بازیکن لیورپول موفق به گلزنی نشد. تیم او امشب در استمفوردبریج مقابل شاگردان مائوریسیو پوچتینو به تساوی 1-1 دست یافت.

مهاجم مصری بعد از 77 دقیقه جای خود را به هاروی الویت داد و از تصمیم به تعویض عصبانی شد. او با چهره‌ای خشمگین در حالی که زمین را ترک می‌کرد با عصبانیت چسب‌های روی دستش را باز می‌کرد.

پس از تعویض او مستقیماً به سمت نیمکت لیورپول حرکت کرد و با یورگن کلوپ، که در منطقه فنی باقی ماند و به مهاجم نزدیک نشد، دست نداد.

گری نویل، مفسر این بازی، پس از حرکت صلاح گفت: "اوه او سرزنش شد!" در حالی که جیمی کاراگر اضافه کرد: "از برخی جهات می‌توانم ناامیدی او را درک کنم. او در نیمه اول خوب بود. لیورپول در نیمه دوم از نظر هجومی درگیر بازی نبوده، پس او باید چه کار کند؟"

صلاح که در این بازی یک پاس گل برای لوئیز دیاز ارسال کرد در نیمه اول موفق به گلزنی شده بود اما به دلیل آفساید این گل پس از بررسی VAR رد شد.

پس از بازی، یورگن کلوپ اعتراف کرد که با واکنش این مهاجم همدردی کرده اما دلایل تاکتیکی پشت تعویض را فاش کرد و گفت: "می‌توانم درک کنم زیرا اگر صلاح گل می‌زد، رکورد جدیدی برای گل‌های زده شده در بازی‌های ابتدایی فصل به دست می‌آورد، اما من به آن فکر نکردم. ما به ثبات نیاز داشتیم و به انرژی تازه نیاز داشتیم. برای همه این یک نیاز فوق العاده شدید بود. این تنها چیزی است که می‌توانم در مورد آن بگویم، واکنش صلاح کاملاً خوب بود. وقتی که 1-1 هستیم و بازیکنی که فکر می‌کند گل می‌زند را تعویض کنم و او بعد به آغوش من بیاید، واقعاً شگفت‌زده می‌شوم، بنابراین واکنش صلاح کاملا خوب است."

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها