کد خبر: 686535
تاریخ انتشار :

داستان خسته کننده وین گر مصری و استقلال ادامه دارد

رسانه‌های قبرسی اعلام کرده‌اند که به دلیل پیشنهاد استقلال، عمرو وردة از پذیرش پیشنهاد تیم دو کسا کا تو کو پی اس خودداری کرده است.

داستان خسته کننده وین گر مصری و استقلال ادامه دارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، عمرو وردة شرایط و روزهای عجیبی را سپری می‌کند. هر روز از این وینگر مصری که مدنظر استقلال است، اخبار متفاوتی منتشر می‌شود که باعث سردرگمی رسانه‌ها شده است. در شرایطی که گفته می‌شد او قرار است برای امضای قرارداد با تیمی در قبرس راهی این کشور شود، اما این اتفاق رخ نداد.

رسانه‌های قبرسی به نقل از کاستاس کریستودولو، رئیس باشگاه دوکسا اعلام کردند که وینگر مصری امروز راهی قبرس می‌شود اما اکنون چند رسانه این کشور از جمله سایت گل قبرس، رسانه اسپورت اف‌ام و کرکیدا اعلام کرده‌اند که علی رغم هماهنگی‌های انجام شده، عمرو وردة سوار جت شخصی رئیس باشگاه نشده است.

وب سایت گل از قول کریستودولو، مالک باشگاه دوکسا کاتوکوپیاس نوشته است که او عمرو وردة را تهدید کرده که اگر ظرف 48 ساعت آینده راهی قبرس نشود، از او به فیفا شکایت می‌کند. رسانه اسپورت اف‌ام نیز نوشته است که وینگر مصری از رئیس دوکسا خواسته است تا توافقی که امضا کرده‌اند اجرایی نشود زیرا او برای ادامه دوران فوتبال خود، تیمی در ایران به نام استقلال را پیدا کرده است.

رسانه‌های قبرسی با اعلام اینکه داستان‌های عمرو وردة خسته کننده شده است، اعلام کردند که احتمالا حداکثر تا فردا وضعیت این بازیکن مشخص شود که آیا به لیگ قبرس بازخواهد گشت یا در استقلال به فوتبالش ادامه خواهد داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها