کد خبر: 686783
تاریخ انتشار :

سه راهکار مو رایس برای پر کردن جای فرشاد

سپاهان در سومین بازی فصل هم 3 امتیاز را گرفت، اما فرشاد احمدزاده را به دلیل اخراج در بازی هفته چهارم از دست داد.

سه راهکار مو رایس برای پر کردن جای فرشاد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، طلایی پوشان اصفهانی روند بسیار خوبی را در این فصل پیش گرفته‌اند. آنها پس از پیروزی مقابل تراکتور در هفته اول، در هفته دوم هم دربی اصفهان را فتح کردند و در هفته سوم یکی دیگر از سخت ترین مسابقات فصل را با پیروزی یک بر صفر تمام کردند.

در واقع آنچه از سپاهانِ فصلِ جاری مشهود است، اینکه آنها به هر ترتیبی که شده به دنبال کسب 3 امتیاز هستند و برای این هدف هر کاری انجام می‌دهند.

مورایس در بازی اول بهای کسب 3 امتیاز مقابل تراکتور را با اخراج نیلسون داد و در بازی سوم هم فرشاد احمدزاده با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

بی شک یکی از مشغله‌های فکری مورایس و دستیارانش پس از پیروزی برابر استقلال پر کردن جای فرشاد احمدزاده به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیم بوده است و با توجه به نوع بازی احسان پهلوان و توانایی بازی در پست هافبک که در این فصل احمدزاده شماره 10 سپاهان در این منطقه بازی می‌کند، شاید از پهلوان به جای احمدزاده در ترکیب اصلی استفاده شود تا این بازیکن پس از چند حضور تعویضی کوتاه مدت سرانجام فرصت بازی به صورت ثبات پیدا کند.

البته دو راه حل دیگر هم پیش روی مورایس قرار دارند که احتمال رخ دادنشان کمتر از حضور پهلوان است. اول اضافه شدن کاوه رضایی به ترکیب اصلی و آمدن رضا اسدی یک خط عقب‌تر و دوم استفاده از یک جوان دیگر به نام ارشیا سرشوق در ترکیب اصلی به جای احمدزاده، که البته این تصمیم به دلیل حضور حسین‌نژاد در ترکیب 11 نفره چندان قابل پیش بینی نیست.

مورایس با مصدومیت امید نورافکن و سپس محمد کریمی شرایط بسیار سختی در هفته های ابتدایی پیدا کرده، اما پس از تعطیلات فیفادی شرایط برای سپاهان و این مربی در مرکز میدان تغییری محسوس خواهد داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها