کد خبر: 686830
تاریخ انتشار :

رئیس فوتبال با برنامه میثاقی ناسازگار است!

جنجالی تر ین بخش صحبت‌های نشست خبری امروز مهدی تاج مربوط به برنامه فوتبال برتر بود.

رئیس فوتبال با برنامه میثاقی ناسازگار است!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج و محمدحسین میثاقی هر از چندگاهی سعی می‌کنند با چند جمله علیه یکدیگر همدیگر را بنوازند. بعد از انتقادات شب گذشته میثاقی علیه مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، ظهر امروز در نشست خبری خود این فرصت را پیدا کرد تا پاسخ محمدحسین میثاقی را بدهد. تاج زمانی این فرصت را غنیمت شمرد که یک خبرنگار از او پرسید: «شب گذشته در برنامه فوتبال برتر مباحثی در خصوص کمک داور ویدیویی مطرح شد، نظر شما چیست؟» رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این خبرنگار گفت: «والا در بحث برنامه فوتبال برتر، من چون خودم این برنامه را با غرض نگاه می‌کنم؛ پاسخی به این برنامه ندارم. این برنامه نه برای من و نه برای سایر مسئولین فدراسیون قابل اعتبار نیست! ما توضیحات کامل را پیش از این در خصوص VAR دادیم اما مشکل این برنامه ندانستن نیست، نخواستن در دانستن است!»

او ادامه داد: «همه می‌دانند در حال حاضر مشکلات از کجاست، همه می‌دانند از کجا تحریم هستیم. صداوسیما خودش با تحریم‌های جدی روبرو است و برای پخش همین مسابقات آسیایی نیز ما با ارتباط تنگاتنگی با آن‌ها همکاری کردیم تا بتوانند مسابقات جام باشگاه‌ها و جام ملت‌ها را پوشش بدهند. این برنامه از نظر ما فاقد اعتبار است. هر برنامه دیگری در صداوسیما و یا شما خبرنگاران اگر سوالی از ما داشته باشید چون غرضی در آن نمی‌بینیم، ما پاسخگو هستیم چون مکلف به پاسخگویی می‌باشیم.»

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: «در خصوص ورود کمک داور ویدیویی ما تمام تلاشمان را کردیم، اما مشکل انتقال پول و تحریم داریم که این مشکلات دست من نیست، وزیر محترم امور خارجه تمام تلاش خود را می‌کند تا VAR وارد ایران بشود.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها