کد خبر: 687722
تاریخ انتشار :

بیرانوند لای زر ورق پیچیده شد!

با تشخیص مصدومیت علیرضا بیرانوند، حضور او در دیدار با النصر کاملا مبهم است.

بیرانوند لای زر ورق پیچیده شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در حال حاضر حضور علیرضا بیرانوند برای مسابقه بزرگ پرسپولیس مقابل النصر در شروع لیگ قهرمانان آسیا یک نیاز حیاتی است. این بزرگ‌ترین بازی پرسپولیس در سال‌های اخیر است و آغازی بر شروع مجدد نایب قهرمان سابق آسیا در این رقابت‌ها. اما درست در شرایطی که پرسپولیس تنها به دنبال رفع نقطه‌ضعف در خط حمله تیمش بود، یک پرتاب در بازی ایران مقابل بلغارستان باعث شد علیرضا بیرانوند در ناحیه ران دچار کشیدگی شود.

تعویض سریع بعد از این پرتاب و اعلام مصدومیتش به محمدرضا اخباری نشان می‌دهد که گلر پرسپولیسی‌ها دچار یکی از شایع‌ترین مصدومیت‌ها بین فوتبالیست‌ها شده: کشیدگی. چیزی که به صورت نرمال او را حدود یک ماه از میدان دور نگه می‌دارد. با این حال همه امیدوارند که در مورد بیرانوند اتفاق دیگری رخ داده باشد و او بتواند پرسپولیس را در این بازی بزرگ همراهی کند.

در حالی که فدراسیون فوتبال نظر نهایی در مورد بیرانوند را منوط به عکس‌برداری دانسته بود، روز گذشته این جملات را در وبسایت خود قرار داد: «در روزهای آتی، درمان فیزیوتراپی و بازتوانی به‌صورت روزانه انجام خواهد گرفت و با انجام ارزیابی‌های روزانه و بررسی شاخص‌های عملکردی نسبت‌به پیشرفت تمرینات و زمان بازگشت به میادین تصمیم‌گیری خواهد شد و سایر زمان‌های اعلام‌شده گمانه‌زنی رسانه‌ای است.»

نکته مهم این بیانیه آن است که کادر پزشکی تیم‌ملی اطمینان خود از حضور بیرانوند برابر النصر را اعلام نکرده تا به این ترتیب همه چیز منوط به فیزیوتراپی روزانه و روند پیشرفت این بازیکن باشد.

از سوی دیگر دکتر حقیقت اعلام کرد کشیدگی بیرانوند درجه دوم است و به این ترتیب دو تا سه هفته از میادین دور خواهد شد که این بدان معنی است که عملا امکان حضور در بازی با النصر را ندارد و یحیی باید از همین امروز به سراغ گلر دوم خود برود.

نکته مهم اینکه بیرانوند یک وزنه روحی برای پرسپولیس محسوب می‌شود و سابقه تقابل و درخشش او برابر رونالدو، اهمیت حضورش در این بازی را بیشتر می‌کند و به همین دلیل کادرپزشکی تیم ملی و پرسپولیس هر طور که شده قصد دارد او را به این بازی برساند.

تیم پرسپولیس نیز تنها سه روز تا پایان پنجره لیگ قهرمانان آسیا فرصت دارد و طبیعتا امکان جذب گلر خارجی به حداقل رسیده اما شاید این یک فرصت بزرگ برای جانشین بیرانوند باید تا خودنمایی کند.

نکته جالب اینکه بیرانوند سال گذشته در همین روزها در بازی با اروگوئه دچار مصدومیت شد تا شانس تقابل با یاران سادیو مانه در سنگال را از دست بدهد و حالا دوباره در آستانه بازی با تیم این مهاجم سابق لیورپول آسیب‌دیده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما