کد خبر: 687765
تاریخ انتشار :

و یا رئال اسطوره رئال را نخواست

در حالی که به نظر می‌رسید رائول، اسطوره رئال مادرید، به نیمکت و یا رئال بسیار نزدیک است اما باشگاه اسپانیایی امروز پا چتا را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد.

و یا رئال اسطوره رئال را نخواست
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ویارئال که هفته گذشته کیکه ستین را اخراج کرده بود در روزهای گذشته مذاکرات زیادی با گزینه‌های جانشینی او برگزار کرد.

یکی از جذاب‌ترین گزینه‌هایی که ویارئال با او مذاکره کرده بود رائول گونزالس، اسطوره رئال مادرید بود اما در نهایت دو طرف به توافق نرسیدند و امروز ویارئال اعلام کرد خوسه روخو ملقب به پاچتا را به عنوان سرمربی‌اش انتخاب کرده است.

رائول مربی کاستیا است و روزنامه مارکا می‌گوید از ابتدا با وجود شایعات متعدد درباره احتمال بالای نشستن رائول روی نیمکت ویارئال، مدیران باشگاه به دلیل بی‌تجربه بودن این ستاره سابق رئال در سرمربی‌گری نسبت به او شک و تردید داشتند.

مارکا می‌گوید با وجود تب و تاب رسانه‌ای گسترده روی اسم رائول، در واقع مربی این روزهای کاستیا چند سال نوری با پاچتا فاصله داشته و ویارئال او را بهترین مهره برای هدایت تیم‌شان بعد از کیکه ستین می‌دانستند.

اینکه لالیگا بلافاصله بعد از اخراج کیکه ستین متوقف شد تا وقفه بازی‌های ملی سپری شود برای ویارئال بهترین فرصت است تا پاچتا بتواند با تیمش آشنا شده و ویارئال را برای شروعی دوباره در لیگ آماده کند.

ویارئال با توجه به اینکه لیگ آغاز شده و مربی جدید فرصت چندانی برای آشنایی با شرایط فوتبال اسپانیا ندارد گزینه‌های خارجی را از ابتدا در نظر نگرفته بود. در کنار رائول نام گایاردو، سرمربی مشهور آرژانتینی هم به عنوان گزینه ویارئال مطرح شده بود که او هم به این دلیل از فهرست خط خورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما