کد خبر: 687839
تاریخ انتشار :

جذب طارمی در تابستان بعد به بارسا پیشنهاد شد!

روزنامه موندو دپورتیوو در گزارشی به مهمترین بازیکنانی که در تابستان 2024 بازیکن آزاد می شوند، پرداخت.

جذب طارمی در تابستان بعد به بارسا پیشنهاد شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی تا امضای قرارداد با میلان فاصله چندانی نداشت ولی در نهایت این انتقال شکل نگرفت تا او سال آخر قراردادش با پورتو را نیز در این باشگاه پرتغالی سپری کند. با این حال، از اکنون شایعاتی در مورد آینده آقای گل فصل گذشته پرتغال و مقصد بعدی او به گوش می رسد.

روزنامه موندو دپورتیوو در گزارشی طولانی به معرفی 20 بازیکنی پرداخته که در تابستان 2024 قرارداد آنها با تیم هایشان به پایان می رسد و اعلام کرده است که بارسلونا می تواند روی این بازیکنان حساب باز کند تا بدون پرداخت مبلغی، آنها را به نیوکمپ بیاورد.

در این گزارش می خوانیم:

باشگاه بارسلونا مجبور است تا برای فصل بعد قوانین سخت گیرانه فیرپلی مالی را رعایت کند. این بدان معناست که بلوگرانا یک بار دیگر باید به دنبال بازیکنانی باشد که در این فصل به روابط خود با باشگاه هایشان پایان می دهند.

در واقع بارسلونا بار دیگر به پرونده بازیکنان جالب توجهی که قراردادشان در ژوئن 2024 به پایان می رسد، ورود خواهد کرد. مانند تابستان های اخیر، باشگاه بارسا به یک برنامه پایدار پایبند است که به بلوگرانا اجازه می دهد تا تیم خود را تقویت کند و در عین حال هزینه ها را تا جای ممکن محدود کند.

در بازار تابستانی که پشت سر گذاشتیم، تنها سرمایه گذاری آنها 3.5 میلیون یورویی بوده است که به خیرونا برای امضای قرارداد با اوریول رومئو پرداخت شده است. البته این بدان معنا نیست که چهره های جدید بیشتری جذب نشده اند. در واقع، این خریدها نام های تاثیرگذاری هستند: ایلکای گوندوگان پس از پایان قراردادش با منچسترسیتی، به عنوان کاپیتان قهرمان اروپا به اسپانیا آمد. اینیگو مارتینز پس از اتمام همکاری اش با اتلتیک بیلبائو قراردادش را با بارسا امضا کرد، ژائو کانسلو به صورت قرضی از سیتی آمد و ژائو فلیکس نیز قرض گرفته شد.

در زمستان، ویتور روکه، مهاجم برزیلی در نظر گرفته شده است که برای او 30 میلیون یورو به صورت ثابت و 35 میلیون یورو به صورت متغیر پرداخت خواهد شد. با نگاهی به تابستان 2024، دکو مدیر ورزشی بارسلونا، بار دیگر ذره بین خود را روی بازار دست دومی که بارسا به سختی روی آن کار کرده است، قرار خواهد داد، آن هم به دلیل الزامات یوفا.

موندو دپورتیوو در ادامه اسامی 20 بازیکن برتری که تابستان بعدی بازیکن آزاد می شوند را منتشر کرده که نام طارمی نیز در این لیست دیده می شود:

مهدی طارمی؛ یک حرفه ای در محوطه جریمه:

اگر بارسا اصولاً پستی را به خوبی تحت پوشش قرار داده باشد، آن پست شماره 9 است. بخاطر داشتن روبرت لواندوفسکی، جذب ویکتور روکه در ژانویه و اطلاع از این موضوع که آنسو فاتی به صورت قرضی راهی برایتون شده، شاید آنها در این پست خیالشان راحت باشد.

اما در شرایط دیگر، بازار پرتغال یک بازیکن در پست 9 رایگان با آمار و ارقام خوبی ارائه می دهد: 31 گل و 14 پاس گل در 51 بازی فصل گذشته. او مهدی طارمی است و قراردادش در سال 2024 با پورتو به پایان می رسد.

البته در این فهرست، بازیکنان مطرح دیگری مانند کیلیان امباپه، کایل واکر، آلوارو موراتا، آنتونی مارسیال، جورجینیو، تیاگو آلکانترا و ... نیز دیده می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها