کد خبر: 688340
تاریخ انتشار :

توقف چلسی: تیر و پرچم کمک‌داور علیه تیم پوچ تی نو

چلسی در هفته پنجم لیگ برتر در یک بازی خارج از خانه به مصاف بو رن موث رفت و نتوانست نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل به دست بیاورد.

توقف چلسی: تیر و پرچم کمک‌داور علیه تیم پوچ تی نو
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، چلسی که در باز قبلی خود در لیگ برتر مقابل ناتینگهام فارست شکست خورده و با انتقادهای زیادی مواجه شده بود امیدوار بود امروز مقابل بورنموث بتواند با یک پیروزی انتقادها را پشت سر بگذارد.

شاگردان پوچتینو اما در این بازی با وجود برتری نسبت به حریف نتوانستند به گل برسند با اینکه چند بار تیر دروازه را به لرزه درآورده و نتو، دروازه‌بان بورنموث، بارها با واکنش‌هایش مانع رسیدن آنها به گل شد. کالویل هم در این بازی برای چلسی توپ را وارد دروازه بورنموث کرد، اما پرچم کمک‌داور این گل را مردود کرد تا چلسی نتیجه‌ای بهتر از تقسیم امتیازها به دست نیاورد.

چلسی در دقایق اولیه حمله‌ای گسترده روی دروازه بورنموث انجام داد که می‌رفت به گل تبدیل شود اما گالاگر که پاس خوبی از مودریک دریافت کرده بود در زدن ضربه آخر ناکام ماند و توپ او برگشت داده شد.

در دقیقه 13 موردیک بعد از یک حرکت ترکیبی توپ را از جکسون گرفت و از روی خط محوطه جریمه تصمیم به شوت‌زنی گرفت، ولی از بخت خوب نتو توپ او به تیر دروازه برخورد کرد تا چلسی بهترین فرصت خود را از دست بدهد.

چند دقیقه بعد بورنموث تا یک قدمی باز کردن دروازه چلسی پیش رفت. بورنموث که صاحب ضربه ایستگاهی شده بود توپ را در محوطه جریمه و در تیر دوم به اواتارا سپرد اما سانچز، سنگربان چلسی، با واکنشی خوب موفق شد دروازه‌اش را نجات دهد.

مودریک که بدون شک بهترین بازیکن چلسی در نیمه اول بود در سمت چپ پیشروی کرده و سانتری ارسال کرد که به گالاگر رسید. اما نتو هوشیار بود و موفق شد ضربه این بازیکن جوان چلسی را مهار کند. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه 50 چلسی صاحب یک ضربه آزاد شد. استرلینگ این ضربه را با شوتی کات‌دار به سمت دروازه فرستاد، اما توپ او به تیر دروازه برخورد کرده و از روی خط دروازه برگشت. توپ بازگشتی را کالویل وارد دروازه کرد، اما کمک‌داور پرچم خود را بالا برد و اجازه نداد کالویل اولین گل خود با پیراهن چلسی را به ثمر برساند.

بورنموث که روی ضربات ایستگاهی شکننده به نظر می‌رسید در یک کرنر ارسالی بازیکنان چلسی نتوانست توپ را به شکل درست دفع کند و جکسون در تیر دوم می‌رفت دروازه را باز کند. نتو نتوانست توپ را به خوبی مهار کند، اما در ادامه به سرعت واکنش نشان داد تا مانع از گلزنی گالاگر روی توپ برگشتی بشود.

در حالی که کمتر از 10 دقیقه به پایان بازی مانده بود چلسی در یک موج تهاجمی توپ را به زیبایی و با چندین پاس تک‌ضرب به محوطه جریمه بورنموث رساند. استرلینگ از روی خط پشت دروازه پاس به عقبی برای پالمر ارسال کرد، ولی نتو با واکنشی خوب موفق شد دروازه‌اش را نجات دهد.

بازی در نهایت با تساوی 0-0 به پایان رسید تا چلسی بعد از شکست در بازی قبلی در این بازی هم از رسیدن به پیروزی بازماند. شاگردان پوچتینو در حال حاضر بعد از انجام 5 بازی 5 امتیازی هستند و در رتبه 14 جدول قرار گرفته‌اند. تنها پیروزی چلسی در این فصل تا اینجا پیروزی مقابل لوتون‌تاون بوده. آنها در هفته اول مقابل لیورپول به تساوی رسیدند و دو باخت مقابل وستهم و ناتینگهام فارست داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما