کد خبر: 688436
تاریخ انتشار :

رئال را نکشید، این بلا سرتان می‌آید

رئال سوسیداد دیشب روی تلخ فوتبال را دید و علی رغم یک نیمه برتری محسوس برابر رئال، در نهایت بازنده شد.

رئال را نکشید، این بلا سرتان می‌آید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید مثل بازی با ختافه دو نیمه متفاوت داشت. در دومین بازی متوالی خانگی، رئال بار دیگر در شروع کار از حریفش عقب افتاد ولی در نیمه دوم ورق را برگرداند. اگر در بازی با ختافه جود بلینگام در دقیقه 96 گل برتری را زد، این بار رئال زودتر توسط خوسلو گل پیروزی بخش را وارد دروازه کرد تا خیلی عذاب نکشد.

کارلو آنچلوتی در پایان بازی از اینکه تیمش بازهم گلی زودهنگام دریافت کرد، ناراضی بود و گفت: «ما باید عادت دریافت گل در دقایق ابتدایی را متوقف کنیم چرا که کار را سخت می کند و برنامه هایمان را به هم می زند.»

کارلتو کاملا حق داشت چون سوسیداد نه تنها روی درخشش کوبو و پاس تعیین کننده او به گل اول رسید، که خیلی زود توسط ستاره ژاپنی به گل دوم هم رسید که از بخت خوب رئال، گل مردود اعلام شد. رئال از لحاظ روحی آسیب پذیر شده بود و سوسیداد قصد داشت از همین نکته برای زدن گل های بعدی استفاده کند. 

دقایق زیادی طول کشید تا رئال بتواند در نیمه اول بر بازی مسلط شود هرچند سوسیداد هر بار به حمله می رفت، یک موقعیت خطرناک ایجاد می کرد. اینکه رئال در نیمه اول تنها با یک گل بازنده به رختکن رفت، به این تیم اجازه داد تا در نیمه دوم به بازی برگردد

این یک مسابقه معمولی در هفته های ابتدایی لالیگا بود که در آن میهمان در برنابئو خودنمایی کرد اما نتوانست مادرید را زنده ترک کند. و شما می دانید که اگر رئال را نکشید، چه بلایی در انتظارتان خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما