کد خبر: 688912
تاریخ انتشار :

میلان 1-0 ورونا: فرار از کابوس با لیائو

میلان به لطف گل رافائل لیائو کابوس شکست سنگین در دربی را فراموش کرد و دوباره به جاده پیروزی بازگشت.

میلان 1-0 ورونا: فرار از کابوس با لیائو
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، میلان امروز در خانه میزبان ورونا بود و پس از دو بازی که نتوانسته بود برنده شود، باید از این بازی دست پر خارج می شد. میلان هفته قبل با پنج گل بازی را به اینتر واگذار کرد و سپس برابر نیوکسل با تساوی بدون گل متوقف شد. میلان با 9 امتیاز در رده چهارم بود و ورونا نیز با هفت امتیاز در رده نهم قرار داشت.  بازی با 30 دقیقه تاخیر به دلیل بارش باران و تگرگ شدید آغاز شد.

روسونری با حمایت هوادارانش بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه هشت نیز به گل رسید. زننده گل رافائل لیائو بود که در هفته های اخیر با انتقادات زیادی روبرو شده بود.

ستاره پرتغالی روی پاس عالی ژیرو و فراری فوق العاده با گلر تک به تک شد و توانست با یک بغل پای فنی دروازه را باز کند. او این گل را با استفانو پیولی، مربی خود، جشن گرفت.

ورونا در دقیقه 21 بهترین بخت را برای مساوی کردن بازی داشت ولی ضربه سر فولورنشو را اسپورتیلو با واکنشی عالی مهار کرد.

در ادامه بازی در اختیار میلان بود ولی نیمه نخست بدون اتفاق خاصی تمام شد و میلان برنده به رختکن رفت.

ورونا نیمه دوم را کمی بهتر آغاز کرد و در دقیقه 57 توسط بوناتزولی نخستین موقعیت بازی در این نیمه را ایجاد کرد. ضربه او ولی گلر میلان را دچار زحمت نکرد و او توپ را به راحتی در اختیار گرفت.

میلان در دقیقه 72 توسط پولیسیچ شانس خوبی برای رسیدن به گل دوم داشت ولی گلر ورونا با واکنشی بسیار خوب مانع شد.

در دقیقه 87 موسی در مصاف تک به تک با گلر ورونا موقعیتی عالی برای گلزنی داشت ولی شوت او را دروازه بان برگشت داد. در نهایت میلان توانست دقایق پایانی را به خوبی مدیریت کند و با همان تک گل لیائو برنده بازی شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها