کد خبر: 690523
تاریخ انتشار :

ممنوعیت‌های عجیب بارسا: تا ال‌ کلاسیک و تکان نخورید!

باشگاه بارسلونا برای اینکه در آستانه ال‌ کلاسیک و بازیکنی را به دلیل مصدومیت از دست ندهد به ستاره‌هایش دستور داده تا روز مسابقه از انجام برخی فعالیت‌ها خودداری کنند.

ممنوعیت‌های عجیب بارسا: تا ال‌ کلاسیک و تکان نخورید!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، درحالی‌که شانزده روز تا اولین ال‌کلاسیکوی فصل باقی مانده از همین حالا همه توجه و تمرکز دو غول بزرگ فوتبال این کشور به این بازی معطوف شده است.

در جبهه بارسلونا یکی از نگرانی‌های اصلی بازیکنان مصدوم است. کاتالان‌ها اخیرا شاهد مصدوم شدن روبرت لواندوفسکی و لنگ لنگان بیرون رفتن او از زمین در بازی با پورتو در لیگ قهرمانان بودند. فرانکی دی‌یونگ و ژول کنده هم دیگر مصدومان جدی بارسا هستند. اما بارسا چند ستاره دیگر هم دارد که با آسیب‌دیدگی‌های عضلانی مواجه‌اند و حضورشان در ال‌کلاسیکو با ابهام مواجه است. بازیکنانی مثل رافینیا، پدری، لامینه یامال و آرائوخو.

روزنامه آ اس در گزارش امروز خود مدعی شد مدیران بارسلونا برای اینکه نام دیگری به فهرست بازیکنان مصدوم این تیم اضافه نشود در آستانه ال‌کلاسیکو فهرستی در اختیار همه بازیکنان گذاشته‌اند که بر اساس آن ستاره‌های بارسا تا روز 6 آبان حق ندارند برخی فعالیت‌های بدنی پرخطر را انجام بدهند.

بر اساس این گزارش فعالیت‌هایی که بارسلونا آن‌ها را پرخطر دانسته و به بازیکنانش گفته حق ندارند تا ال‌کلاسیکو آن‌ها را انجام بدهند از این قرار است: چتر بازی تفریحی، کوه‌نوردی و دوچرخه‌سواری.

 

اما ژاوی که معتقد بوده این دستور باشگاه به تنهایی کافی نیست شخصا با بازیکنانش تماس گرفته و ممنوعیت‌های جدید را به آنها اطلاع داده است. به دستور ژاوی بازیکنان بارسا حق ندارند تا روز ال‌کلاسیکو این فعالیت‌ها را انجام بدهند: بسکتبال بازی کردن، تنیس بازی کردن و شرکت در مسابقات دو.

آ اس می‌گوید تا این لحظه اینکه دی‌یونگ و ژول کنده قطعا ال‌کلاسیکو را از دست داده‌اند شکی وجود ندارد و تیم پزشکی بارسا سخت در تلاش است تا لواندوفسکی، رافینیا، پدری و لامینه یامال را به آن مسابقه برساند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    اخبار روز سایر رسانه ها

    پر بازدیدها