کد خبر: 691180
تاریخ انتشار :

پیروزی بزرگ کلبا و مجیدی مقابل تیم اول ایالت!

کلبا موفق شد بازی رفت از مرحله یک چهارم نهائی جام بانک اسلامی ابوظبی را با دو سوپر گل پیروز شود.

پیروزی بزرگ کلبا و مجیدی مقابل تیم اول ایالت!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اتحاد کلباء با مربیگری فرهاد مجیدی موفق شد دست به کار بزرگی بزند و الشارجه را در خانه‌اش با نتیجه سه بر دو شکست دهد. دیداری که از مرحله یک چهارم نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی برگزار شد و کلباء که به ایالت شارجه تعلق دارد، توانست از سد تیم اول این منطقه عبور کند.

الشارجه خیلی زود و در نخستین موقعیتی که به روی دروازه اتحاد کلباء خلق کرد، موفق به گلزنی شد. پاس دیدنی و در عمق عبدالعزیز آدم از سمت چپ با عبور از میان مدافعان کلباء به ماجد سرور رسید و این بازیکن با یک شوت روی پای تک ضرب و دیدنی، توپ را به تور دروازه حریف چسباند.

کلباء موفق شد در ادامه بازی به گل تساوی برسد که مردود اعلام شد. یک ارسال از سمت راست به روی دروازه با ضربه سر آندرس وومبرگر در دهانه دروازه با ضربه سر دنیل بسا به گل تبدیل شد که به دلیل حضور بسا در موقعیت آفساید این گل رد شد. در ادامه نیز شوت خظرناک اسپاداسیو از درون محوطه جریمه را گلر الشارجه مهار کرد تا نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر میزبان به پایان برسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم کلباء موفق شد ظرف کمتر از 2 دقیقه، 2 مرتبه دروازه الشارجه را باز کند و از حریف پیش بیفتد. ارسال کرنر اسپاداسیو به روی دروازه را مدافعان الشارجه دور کردند و توپ برگشتی در پشت محوطه جریمه به دنیل بسا رسید که شوت فوق العاده تماشایی و دیدنی این بازیکن از فاصله دور با برخورد به محل تلاقی تیرک‌های افقی و عمودی، به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه الشارجه شد.

 

کمتر از دو دقیقه بعد، شاگردان مجیدی باز هم موفق به گلزنی شدند. پاس در عمق دنیل بسا به لئاندرو اسپاداسیو رسید و توپ پس از برخورد به پای مدافع الشارجه، برابر آندرس وومبرگر رسید و در شرایطی که او درون محوطه جریمه فقط دروازه‌بان را مقابلش داشت، به راحتی توپ را وارد دروازه کرد که کمک داور مسابقه ابتدا آفساید اسپاداسیو را روی پاس اول اعلام کرد ولی پس از بازبینی صحنه توسط اتاق VAR مشخص شد این گل صحیح بوده است.

الشارجه موقعیت بسیار خوبی برای رسیدن به گل تساوی داشت. ارسال یک ضربه کاشته به روی دروازه در محوطه 6 قدم به موسی مارگا رسید که گلر جوان اتحاد کلباء در کمترین زمان ممکن واکنش خوبی روی توپ نشان داد و آن را دفع کرد که ضربه برگشتی را نیز خود مارگا به بیرون زد.

مهدی قایدی می‌توانست در دقیقه 76 اختلاف را به عدد سه برساند که شوت فنی و بغل پای او از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت. سرانجام میزبان در دقیقه 80 به گل رسید. ارسال حمد فهد از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سرسباستین تاگلیابوئه همراه شد و الشارجه بازی را به تساوی کشاند.

در شرایطی که بازی رو به پایان بود، شلیک استثنایی فیلیپ کیس در دقیقه 6+90 پیروزی را برای تیم مجیدی به ارمغان آورد. پس از چند رفت و برگشت بین بازیکنان دو تیم در محوطه جریمه الشارجه، توپ در پشت 18 قدم به فیلیپ کیس رسید که شلیک دیدنی و روی پای این بازیکن به گوشه محوطه جریمه رفت و گل سوم کلباء را به ثمر رساند.

این بازی در نهایت با پیروزی سه بر دو اتحاد کلباء به پایان رسید تا شاگردان مجیدی در مسابقه رفت، دستاورد بزرگی را کسب کنند و امیدوار باشند که با کسب نتیجه مطلوب در مسابقه برگشت، راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

مهدی قایدی نیز در این مسابقه 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و در لحظات پایانی بازی تعویض شد و جای خود را به یاسر البلوشی داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها