کد خبر: 691857
تاریخ انتشار :

رکورد مهاجم پرسپولیس، 19 ماه دور از مسابقه!

علیرضا خدادادی یکی از بازیکنان جوان پرسپولیس در فصل گذشته بود که می‌توانست در خط حمله مهره‌ای امیدوارکننده باشد اما یک مصدومیت سخت او را از ترکیب سرخ‌ها دور کرد.

رکورد مهاجم پرسپولیس، 19 ماه دور از مسابقه!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه" علیرضا خدادادی مهاجم جوانی که از تیم امید پرسپولیس به تیم اصلی رسیده و فصل قبل در بازی رفت مقابل گل گهر دقایق کوتاهی هم به میدان رفته بود پس از انجام اولین بازی لیگ برتری‌اش دچار مصدومیتی سخت شد تا بدشانسی سراغش بیاید.

بعد از این اتفاق خدادادی برای عمل جراحی دست نگه داشت و در مصاحبه‌هایش اعلام کرد با توجه به اینکه نیازی به عمل جراحی ندارد از این کار سر باز زد و در اتفاقی عجیب بعد از چیزی حدود 10 ماه از مصدومیتش حدود سه هفته قبل جراحی شد.

گفته می‌شد این مهاجم جوان هم به مشکل عیسی آل‌کثیر مبتلا شده و با مشورت با برخی پزشکان به این نتیجه رسیده که نباید جراحی شود اما اگر عیسی آل‌کثیر چهار ماه زمان را کشت تا تن به عمل جراحی بدهد در مورد خدادادی این دوره 10 ماه طول کشید.

اما علت این تاخیر عجیب بدین خاطر است که خدادای قبلا از همین پا دچار مصدومیت شده و همین پای خود را به دست جراحان سپرده بود و به همین خاطر جراحی مجدد کار را برایش پیچیده می‌کرد. در چنینی شرایطی پزشکان توصیه می‌کنند 8 هفته فیزوتراپی انجام شود و اگر شرایط مهیا نبود جراحی صورت بگیرد. با این وجود خدادادی بعد از فیزیوتراپی به میدان برگشت و در تمرینات شرکت کرد و بعد از تعطیلات لیگ و در مردادماه در تمرینات پیش فصل دوباره آسیب دید تا اینکه اواسط مهرماه تن به عمل جراحی داد.

با این حساب پرسپولیس غیر از مرتضی پورعلی‌گنجی، علیرضا عنایت‌زاده و یاسین سلمانی، خدادادی جوان را هم به عنوان بازیکنی که رباط صلیبی زانوی پایش را به دست جراحان سپرده ماه‌ها در اختیار نخواهد داشت و دوری این بازیکن از مسابقات بسیار طولانی‌تر خواهد شد.

خدادادی دهم دی ماه سال گذشته مقابل گل گهر در سیرجان به میدان رفت و یکی دو روز بعد از آن بازی مصدوم شد. با توجه به اینکه او 17 مهرماه امسال تحت عمل جراحی قرار گرفته و حداقل شش ماه دور از مدان خواهد بود اواسط اردیبهشت ماه سال آینده به زمین چمن باز خواهد گشت و شاید یک ماه بعد از آن بتواند بازی کند که به نظر می‌رسد در آن مقطع فصل به پایان رسیده است.

با این حساب خدادادی باید برای فصل بعد برنامه‌ریزی کند. چنانچه تصور کنیم فصل بعد لیگ برتر از مرداد ماه آغاز شود دوران دوری این مهاجم جوان از مسابقه رسمی احتمالا 19 ماهه خواهد شد که در نوع خود عجیب است و می‌تواند یک رکورد باشد. خدادادی تابستان امسال قرارداد خود را برای سه فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرده اما از این قرارداد 5 ساله فعلا یک فصل و نیم را از دست داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها