کد خبر: 691862
تاریخ انتشار :

توصیه مهم فا بر گاس به ژاوی برای ال‌ کلاسیک و

سس ک فا بر گاس دوست دارد بارسلونا امروز با ترکیبی باتجربه و نه چندان جوان برابر رئال صف‌آرایی کند.

توصیه مهم  فا بر گاس به ژاوی برای ال‌ کلاسیک و
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و رئال مادرید در شرایط تقریبا برابری به یکدیگر رسیده‌اند. هر دو تیم بازی اخیر خود را پیروز شده‌اند و اختلافشان در جدول لالیگا نیز تنها یک امتیاز است. رئال فعلا بالاتر از بارسلوناست و با یک تساوی نیز راضی به خانه برمی‌گردد.

وقتی از سسک فابرگاس، ستاره سابق بارسا، در مورد بازی امروز سوال شد، او شانس بارسا را بیشتر دانست: «بارسا در فرم خوبی به ال‌کلاسیکو رسیده و من شرایط تیم را به اندازه کافی خوب می‌بینم. شانس برد؟ من به بارسا 60 درصد شانس پیروزی می‌دهم ولی ال‌کلاسیکو به خیلی مسائل بستگی دارد، بخصوص اینکه چطور بازی را شروع کنید. در مجموع من شرایط بارسا را اندکی بهتر می‌بینم.»

فابرگاس در مورد غایبان بارسا گفت: «فرانکی دی‌یونگ قبل از اینکه مصدوم شود، در بهترین فرم بود. چه از لحاظ دفاعی و چه در فاز حمله او برای بارسلونا یک نعمت است و افسوس که در بازی امروز نخواهد بود. او در یکی دو سال اخیر واقعا پیشرفت فوق العاده‌ای داشته است. پدری هم یک غایب مهم است. استعدادی که متاسفانه زیاد مصدوم می‌شود و این تا حدی جلوی پیشرفت او را گرفته است.»

فابرگاس توصیه‌ای هم برای ژاوی داشت: «من جای ژاوی باشم، ترکیبی متشکل از بازیکنان باتجربه‌تر را به زمین می‌فرستم. ال‌کلاسیکو بازی بسیار بزرگ و پرفشاری است و بهتر است از بازیکنانی باتجربه بین‌المللی بیشتر در این بازی استفاده شود. البته من به جوانان تیم ایمان دارم و مطمئنم پاسخ اعتماد ژاوی را خواهند داد. خودم پرورش یافته لاماسیا هستم و خوب می‌دانم بازیکنان این آکادمی می‌توانند فشارها را مدیریت کنند، با این حال استفاده از یک ترکیب جوان برابر رئال، کمی ریسکی است.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها