کد خبر: 693329
تاریخ انتشار :

شجاع با واکنشی جنجالی‌تر از همه دربی‌ها (عکس)

شجاع خلیل‌زاده با واکنشی تند و تیز از هواداران استقلال خواست تا شعارهای توهین‌آمیز به او را تمام کنند.

شجاع با واکنشی جنجالی‌تر از همه دربی‌ها (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ورود اعضای تیم تراکتور به زمین برای گرم کردن با شعارهای هواداران استقلال همراه بود اما در این بین یک بازیکن بیشتر از سایرین هدف شعارهای هواداران استقلال قرار گرفت.

شجاع خلیل‌زاده که همیشه با سپاهان و پرسپولیس ماجراهای خاصی با هواداران استقلال داشته، این بار در قامت کاپیتان تراکتور و به عنوان بازیکن ملی، پای به میدان گذاشت و با شعار هواداران استقلال مواجه شد.

او البته در میکسدزون تلاش کرد که واکنش خاصی به این شعارها نداشته باشد اما در داخل زمین از کوره در رفت و به تماشاگران پاسخ داد. زمانی که بعد از دریافت کارت زرد شعارها شدیدتر شدند و او هم انگشت خود را روی دهانش گذاشت تا به جنجالی‌ترین شکل ممکن از هواداران استقلال بخواهد سکوت کنند.

شاید شجاع خوش‌شانس بود که تراکتور در این لحظه از حریف عقب بود و بازیکنان استقلال هم مقدمات جشن را می‌چیدند وگرنه امکان داشت که با بروز یک واکنش از سوی بازیکنان استقلال، آتش درگیری بین بازیکنان هم شعله بگیرد.

این در حالی است که خلیل‌زاده بعد از واکنش اولیه در میکسدزون، زمانی که برای مصاحبه دوم جلوتر رفت، جواب تندی را به توهین تماشاگران داد و گفت:  وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدم فحش دادند، بدون هیچ چیزی. لااقل به مادرم فحش ندهید، انگار به مادر خودتان دادید. انقدر که نباید بی‌شخصیت و بی‌فرهنگ باشید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها