کد خبر: 693444
تاریخ انتشار :

بند فسخ هنگفت: ژابی برای رئال گران تمام می‌شود

رئال مادرید اگر می‌خواهد در پایان فصل ژابی آلونسو را جانشین کارلو آنجلوتی کند، باید رقمی بین 15 تا 18 میلیون یورو هزینه کند.

بند فسخ هنگفت: ژابی برای رئال گران تمام می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، ژابی آلونسو بهترین شروع تاریخ بایر لورکوزن را با این تیم در بوندسلیگا رقم زده است.  تیم او با 10 برد و یک تساوی در یازده مسابقه ابتدایی لیگ در صدر جدول قرار دارد. این تیم همچنین در این فصل هیچ شکستی، در هیچ یک از تورنمنت‌هایی که در آن حاضر است نداشته و روی دور پیروزی است.

لورکوزن از زمان حضور ژابی در اکتبر ۲۰۲۲ تغییرات محسوسی کرد و توانایی مدیریت او در این تیم توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. با توجه به اتمام قرارداد کارلو آنچلوتی با رئال در پایان فصل، گفته می شود که ژابی گزینه اول باشگاه مادریدی برای فصل بعد است.

در همین رابطه ماه قبل نشریه بیلد آلمان گزارش داد که ژابی قراردادش را با باشگاه لورکوزن تا سال ۲۰۲۶ با امکان یک بند فسخ تمدید کرد که به او اجازه می‌دهد در صورت دریافت پیشنهاد از باشگاه‌های سابقش یعنی لیورپول، رئال مادرید و بایرن مونیخ به این باشگاه‌ها بپیوندد.

امروز رسانه SZ آلمان جزئیاتی از این بند فسخ ارائه کرده که بر اساس آن، ژابی برای رئال مادرید بین 15 تا 18 میلیون یورو آب خواهد خورد و باشگاه مادریدی باید این مبلغ را به لورکوزن بدهد تا ژابی را در اختیار بگیرد. فعلا رئال با کارلتو فرم بسیار خوبی دارد و بعید نیست با او تمدید نیز بشود اما در غیر این صورت رئال می داند که برای ژابی چقدر باید هزینه کند. این بند فسخ برای یک مربی رقم زیادی است و این به خوبی نشان می دهد او برای لورکوزن ارزش بسیار بالایی دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    اخبار روز سایر رسانه ها

    پر بازدیدها