کد خبر: 694123
تاریخ انتشار :

دلخوری شدید بارسا از خیر و نا: بازیکن ما را پس بدهد

بارسلونا شدیدا از خیر و نا دلخورند و اعتقاد دارند پابلو توره شایستگی حضور در ترکیب ثابت را دارد و با این وضع بهتر است در زمستان از خیر و نا جدا شود.

دلخوری شدید بارسا از خیر و نا: بازیکن ما را پس بدهد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا سال گذشته برای جذب پابلو توره از راسینگ سانتاندر 10 میلیون یورو هزینه کرد. توره استعداد جوانی بود که بارسا روی او حساب می‌کرد اما فصل قبل نتوانست زیر نظر ژاوی چندان فرصت خودنمایی پیدا کند و در نهایت تابستان تصمیم به جدایی و انتقال قرضی به خیرونا گرفت، به این امید که هر هفته در ترکیب ثابت باشد ولی اوضاع برای او در صدرنشین فعلی لالیگا نیز خوب پیش نرفته است.

توره از 13 بازی تنها در هشت بازی خیرونا به میدان رفته و تعداد دقایقی حضور او در زمین نیز 119 دقیقه بوده است. توره در ایده‌های میچل، مربی موفق خیرونا، جایی ندارد و اغلب نیمکت نشین بوده است. این در حالی است که او در چهار بازی اخیر برای جوانان اسپانیا 179 دقیقه در میدان بوده و بسیار نیز خوش درخشیده است.

اسپورت در این رابطه نوشت که بارسلونا شدیدا از وضعیت توره دلخور است و قصد دارد این بازیکن را در زمستان پس بگیرد و به باشگاه دیگر قرض بدهد. باشگاهی که تضمین کند توره دقایق زیادی بازی خواهد کرد. بارسا روی توره برای آینده سرمایه گذاری کرده و دوست ندارد شرایط روحی او در خیرونا از این بدتر شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها