کد خبر: 695154
تاریخ انتشار :

ناراحتی رامین رضاییان از گلزنی احمدزاده!

رامین رضاییان از اینکه فرشاد احمدزاده در آستانه دروازه نیروی هوایی توپ را به تور چسباند ثانیه‌هایی ناراحت شد!

ناراحتی رامین رضاییان از گلزنی احمدزاده!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، درست در ثانیه‌هایی که خیلی‌ها مشغول تماشای صحنه جنجالی دیدار پرسپولیس و النصر و چک شدن خطای پنالتی روی کریس رونالدو توسط داور آن مسابقه بودند، سپاهان گل اول را خیلی زود وارد دروازه نیروی هوایی عراق کرد و از حریف خود در ورزشگاه آزادی پیش افتاد.

اگرچه این گل در دقیقه 4 به نام فرشاد احمدزاده ثبت شد، اما اگر این ستاره سپاهان اجازه می‌داد نام رامین رضاییان را به عنوان زننده گل در آمارها مشاهده می‌کردیم! مساله‌ای که ناراحتی رامین رضاییان را هم بعد از پیش افتادن تیمش از نماینده عراق در پی داشت.

رضاییان با توپ‌ربایی عالی به توپ رسید و خود را در موقعیت گلزنی قرار داد.

در این صحنه رضاییان تلاش زیادی برای رسیدن به توپ کرد؛ اشتباه مدافع نیروی هوایی برای پاس دادن به هم‌تیمی خود در خط دفاعی باعث شد تا رامین رضاییان پیش‌تاخته با استارت سریع خود را به توپ برساند. در حالی که تصور می‌شد دروازه‌بان عراقی بتواند توپ را دفع کند، اما رضاییان با یک دریبل سرپا توپ را از روی سر او عبور داد و بدون آنکه ضربه دیگری به توپ بزند، منتظر رفتن توپ داخل دروازه شد.

در حالی که ضربه رضاییان در حال ورود به دروازه بود، فرشاد احمدزاده از راه رسید و با شوتی محکم گل را به نام خودش ثبت کرد.

 

درست در لحظاتی که رامین منتظر رد شدن توپ از خط دروازه نیروی هوایی بود، فرشاد احمدزاده از راه رسید و در آستانه ورود توپ به چارچوب با شوتی محکم توپ را به تور چسباند تا گل اول سپاهان به نام او ثبت شود و رامین رضاییان پاس‌دهنده گلی باشد که می‌توانست خودش زننده آن باشد.

اتفاق ویژه دلخوری رامین رضاییان از فرشاد احمدزاده بود؛ رامین وقتی دید که فرشاد احمدزاده قصد شوت زدن و گل کردن توپ را دارد، با فریاد بلند سعی کرد او را از این اقدام منصرف کند اما او تصمیمش را گرفته بود و فایده‌ای نداشت.

در نهایت بعد از گل رضاییان که از این ماجرا ناراحت شده بود، سر جای خود در نزدیکی خط دروازه ایستاد و نظاره‌گر خوشحالی احمدزاده شد. احمدزاده هم که سریعا متوجه دلخوری رامین شده بود، در میانه مسیر رفتن به سمت هواداران سپاهان منصرف شد و با تغییر مسیر به سمت رضاییان رفت و او را در آغوش گرفت.

دلجویی احمدزاده از رامین رضاییان بابت اینکه نگذاشته گل اول سپاهان به نام او ثبت شود، خیلی زود غائله را ختم به خیر کرد. دو ستاره سپاهان بعد از چند ثانیه در آغوش یکدیگر لبخند زدند تا ماجرا تمام شود و با روحیه بهتری بتوانند به کار خود ادامه بدهند.

احمدزاده بعد از باز کردن دروازه نیروی هوایی عراق هنگام شادی گل از رفتن به سمت هواداران پشیمان شد و به دلجویی از رامین با این حرکت زیبا پرداخت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها