کد خبر: 695159
تاریخ انتشار :

واکنش آرام به انتقاد تند سرمربی طارمی: دعوا نداریم!

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی پرتغال، می‌گوید اظهارات سرجیو کونسیسائو باعث ناراحتی او نشده است.

واکنش آرام به انتقاد تند سرمربی طارمی: دعوا نداریم!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، کونسیسائو در روزهای اخیر اظهاراتی را درباره مارتینز مطرح کرده بود که واکنش شدیدی را از سوی جامعه ورزشی و رسانه‌های اسپانیایی به همراه داشت. 

او درباره بازیکنان ملی‌پوشش که در ترکیب تیم ملی پرتغال حضور دارند گفت: «من واقعا از عملکرد په‌په و ژوائو ماریو راضی هستم. از این که آنها به سطحی رسیدند که راهی تیم ملی شوند و شایسته این اتفاق هم هستند. شاید دو یا سه بازیکن دیگر هم داریم که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند. 

بازیکنانی مانند اوانیلسون پتانسیل حضور در تیم ملی را دارند و این حرفی است که پیش از این درباره ژوائو هم زده بودم. امیدوارم که آنها کمی بیشتر به خودشان بیایند و بیدار شوند، خصوصا ژوائو که در طول دو یا سه روز گذشته خواب بوده و باید بداند که اینجا یک مربی پرتغالی دارد، نه اسپانیایی!»

مارتینز در پاسخ به سوالی درباره این اظهارات کونسیسائو گفت: «من نمی‌توانم برداشت بدی از حرف‌هایش داشته باشم. رابطه پر از احترامی با تمام مربیان پرتغالی دارم. فکر نمی‌کنم که او منظور بدی داشت. مشکلی با حرف‌هایش ندارم. رابطه من با سرجیو بسیار خوب است. 

به زودی با او صحبت خواهم کرد اما دلیل صحبتم این مسائل نیست، بلکه درباره شرایط بازیکنان حرف خواهیم زد. سرجیو درباره بازیکنی صحبت کرده که به نظر من الگو است. تیم ملی پرتغال به بازیکنان جدید کمک می‌کند که بتوانند نقش‌های مهمی را ایفا کنند. ما با 23 بازیکن کار نمی‌کنیم، بلکه با 40 بازیکن طرف هستیم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها