کد خبر: 695206
تاریخ انتشار :

ترکیب مدعی اصلی قهرمانی آسیا اعلام شد

الهلال با استراحت دادن به چند بازیکن اصلی خود، به مصاف نوبهار نمنگان ازبکستان می‌رود.

ترکیب مدعی اصلی قهرمانی آسیا اعلام شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، الهلال پس از کسب دوازده پیروزی متوالی در رقابت‌های مختلف، امشب برای قطعی کردن صعود به دور بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود به مصاف نوبهار نمنگان ازبکستان‌می رود.

مهارتوپدر ترکیب الهلال، یاسین بونو برای نخستین بار در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان، برای تیمش به میدان می‌رود. در چهار مسابقه قبلی، محمد العویس درون دروازه قرار گرفته بود و حالا نوبت به سنگربان مراکشی رسیده تا حضور در این مسابقات را تجربه کند.

دفاعزوج همیشگی الهلال در خط دفاعی، امشب نیز از ابتدا به میدان می‌روند. علی البلیهی در کنار موسی کولیبالی، در قلب خط دفاعی آبی‌های ریاض به میدان می‌روند. سعود عبدالحمید در سمت چپ و محمد البریک نیز در سمت راست خط دفاعی حضور دارند.

هافبکدر خط میانی نیز محمد کنو به همراه سرگئی میلینکوویچ ساویچ بازی می‌کنند و روی نام روبن نوس خط قرمز کشیده شده است. سالم الدوسری توانسته است دوران نقاهت را پشت سر بگذارد و امروز در ترکیب اصلی حضور دارد.

 

مهاجممحمد القحطانی جوان در کنار عبدالله الحمدان دیگر عناصر تهاجمی تیم هستند و صالح الشهری نیز در خط حمله بازی می‌کند. ژسوس تصمیم گرفته است تا به میتروویچ و مالکوم استراحت بدهد و آنها کار را از روی نیمکت آغاز می‌کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها