کد خبر: 695445
تاریخ انتشار :

نیازمند با اول ون گا و حمدالله تیم شد (عکس)

گلر ملی‌پوش باشگاه سپاهان، با کسب نمره‌ای قابل قبول تنها بازیکن ایرانی حاضر در تیم منتخب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت.

نیازمند با اول ون گا و حمدالله تیم شد (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه” لیگ قهرمانان آسیا در حالی به هفته پایانی خود نزدیک می‌شود که تقریبا تکلیف نیمی از تیم‌های صعود کننده مشخص شده و چند تیم سرشناس دیگر از جمله سپاهان و پرسپولیس ایران چشم به هفته آخر برای صعود از گروه خود دوخته‌اند.

در همین راستا، پس از اتمام هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا، سایت آماری سوفا اسکور، اقدام به انتخاب تیم منتخب این هفته از مسابقات کرد و پنج بازیکن از تیم‌های غرب و ۶ بازیکن از تیم‌های شرق آسیا را در ترکیب خود قرار داد.

پیام نیازمند، سنگربان شماره یک سپاهان به واسطه درخشش در جدال با نیرو هوایی عراق با کسب نمره بسیار خوب ۸.۹ به عنوان تنها بازیکن ایرانی در تیم منتخب هفته قرار گرفت.

نیازمند در جدال با حریف عراقی، نمایش بسیار خوبی به خصوص در نیمه دوم از خود به جا گذاشت و با مقاومتی که از خود برابر شوت‌ها و سانترهای از جناحین انجام داد، دومین کلین شیت پیاپی آسیایی خود را به ثبت رساند تا اینگونه در تیم منتخب به عنوان تنها نماینده ایران جا بگیرد.

بوعلام خوخی از السد قطر، عبدالرزاق حمدالله از الاتحاد عربستان، میشل اولونگا از الدحیل قطر و دراگان چران از پاختاکور ازبکستان دیگر نماینده‌های غرب آسیا در تیم منتخب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها