کد خبر: 695791
تاریخ انتشار :

ژوائو کیه، سیمئونه جنبه باخت نداشت!

دیگو سیمئونه از هیچ تلاشی برای کوچک کردن کار ژوائو فروگذار نکرد و در جریان بازی نیز چند بار به داور اشاره کرد که ژوائو خودش را به زمین می زند تا خطا بگیرد.

ژوائو کیه، سیمئونه جنبه باخت نداشت!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دیگو سیمئونه یک بار دیگر در زمین بارسلونا از کسب پیروزی بازماند. 

مربی‌ای که از دسامبر 2011 روی نیمکت اتلتیکو حضور دارد، هرگز نتوانسته در دیداری به میزبانی بارسا برنده شود. نه در نوکمپ و نه حالا در مونتجوئیک. اتلتیکو با سیمئونه مثل 17 مصاف قبلی‌اش در خانه بارسا این بار هم از کسب امتیازات کامل باز ماند. معمولا شکست پشت شکست نصیب تیم سیمئونه شده و بهترین خاطره او در زمین بارسا تساوی 1-1 هفته پایانی فصل 14-2013 برمی‌گردد که با گل دیگو گودین اتلتیکو قهرمان لالیگا شد.

شب گذشته برای سیمئونه به تلخی تمام سپری شد. تیمش با یک گل باخت و زننده گل نیز ژوائو فلیکس بود؛ گران‌ترین بازیکن تاریخ اتلتیکو که زیر دست سیمئونه استعدادش هدر رفت و در نهایت تصمیم گرفت این فصل قرضی به بارسا برود. بازی دیشب بهترین فرصت ممکن برای اثبات توانایی ها به سیمئونه بود و ژوائو نیز قدرش را به خوبی دانست.

ژوائو بارها با خطای بازیکنان اتلتیکو نقش بر زمین شد و عامل اصلی اخطار گرفتن هم تیمی هایش سابق بود. حتی چیزی نمانده بود سزار آسپلیکوئتا به خاطر خطاهای متوالی روی فلیکس اخراج شود.

در یک صحنه سیمئونه پس از خطای آسپلیکوئتا روی ژوائو با دست به داور اشاره کرد که او شیرجه زده و تمارض کرده است. او یک بار دیگر نیز معتقد بود ژوائو بی جهت خودش را به زمین می زند.

سیمئونه که طاقت شکست تیمش با گل ژوائو را نداشت، در نشست خبری پس از بازی نیز سعی کرد اهمیت کار ستاره پرتغالی را کم کند. او گفت از ژوائو حرف نمی زند و اصرار داشت که تیمش با وجود شکست، نمایشی سزاوارانه داشت. 

ال چولو در نشست خبری قبل از بازی نیز گفته بود ژوائو بازیکن بزرگی نیست چون ثبات لازم در بازی های او دیده نمی شود. اظهارنظری که قطعا انگیزه‌های ژوائو را بیشتر کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها