کد خبر: 695805
تاریخ انتشار :

رونمایی از 11 ستاره الهلال مقابل نساجی

نفرات منتخب ژرژ ژسوس در دیدار الهلال مقابل نساجی معرفی شدند.

رونمایی از 11 ستاره الهلال مقابل نساجی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورز ش سه"، تیم فوتبال الهلال عربستان که در پنج مسابقه اخیرش در لیگ قهرمانان آسیا توانسته 13 امتیاز به دست بیاورد و صعودش به دور یک هشتم نهایی را قطعی کند، امشب در دیداری تشریفاتی و تلاش برای تثبیت صدرنشینی به مصاف نساجی ایران خواهد رفت.

یاسین بونو، کالیدو کولیبالی، علی البلیهی، سعود عبدالحمید، محمد البریک، سلمان الفرج، محمد کنو، میشل، سالم الدوسری، عبدالله الحمدان و صالح الشهری 11 بازیکنی هستند که در ترکیب اولیه الهلال عربستان مقابل نساجی ایران قرار گرفته‌اند.

در شرایطی که روبن نوس و مالکوم در فهرست نفرات خارجی الهلال عربستان برای دیدار مقابل نساجی ایران قرار نگرفته‌اند، ژرژ ژسوس سرمربی پرتغالی این تیم تصمیم گرفته تا سرگئی میلینکوویچ‌ساویچ و الکساندر میتروویچ را هم در جمع 11 نفر اصلی قرار ندهد و این دو ستاره خود را روی نیمکت بگذارد و در صورت نیاز وارد مسابقه کند.

ترکیب الهلال عربستان در مسابقه برگشت آسیایی مقابل نساجی ایران 4 تغییر در مقایسه با دیدار اخیرش در لیگ روشن برابر النصر عربستان داشته که محمد کنو، سلمان الفرج، عبدالله الحمدان و صالح الشهری جانشین روبن نوس، میلینکوو‌یچ‌ساویچ، مالکوم و میتروویچ شده‌اند.

سلمان الفرج که پس از دیدار رفت مقابل نساجی ایران به دلیل محرومیت در سه مسابقه پیاپی آسیایی حضور نداشت، امشب به جمع 11 نفر اصلی تیمش رسیده است.

گفتنی است، دیدار تیم‌های الهلال عربستان و نساجی ایران در گروه D لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 امشب در ورزشگاه امیر فیصل بن فهد ریاض آغاز خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها