کد خبر: 695906
تاریخ انتشار :

استقلال ادعای بازیکن پرسپولیس را رسما تکذیب کرد

باشگاه استقلال ادعای یاسین سلمانی مبنی بر اینکه پیشنهاد آبی ها به او 10 میلیارد بیشتر از پیشنهاد پرسپولیس بوده است را رد کرد.

استقلال ادعای بازیکن پرسپولیس را رسما تکذیب کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنان مدنظر استقلال در فصل نقل و انتقالات، یاسین سلمانی بود که پس از جدایی از سپاهان، در لیست جواد نکونام قرار داشت. با این حال، او در نهایت راهی پرسپولیس شد و شب گذشته نیز با حضور در برنامه فوتبال، به صحبت درباره پیشنهاداتی که داشته پرداخت.

سلمانی در پاسخ به سوال محمدحسین میثاقی مبنی بر تأخیر در انتخاب باشگاهش گفت: ابتدا شرایط لژیونر شدن را داشتم. چند پیشنهاد خارجی از بلژیک و فرانسه و پرتغال و تیم‌های قطر و امارات دریافت کردم اما پیشنهادها از لحاظ عدد و رقم آن چیزی که من می‌خواستم نبود. در لیگ خودمان از سپاهان و استقلال و تراکتور و گل‌گهر پیشنهاد داشتم.

او با اشاره به انتخاب پرسپولیس گفت: یکی از دلایل اصلی که من به پرسپولیس پیوستم، پدرم بود. خانواده ما همه پرسپولیسی هستند، من هم به پدر گفتم اگر قرار باشد در ایران بمانم، می‌روم پرسپولیس.

هافبک سرخپوشان در خصوص تفاوت پیشنهادش از استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: من قرارداد پرسپولیسم 10 میلیارد از پیشنهاد استقلالم پایین‌تر است. پیشنهاد من از همه تیمهای ایران پایینتر بود. من اصلا نمی‌خواستم مالی انتخاب کنم و اگر می‌خواستم به خاطر پول بروم، می‌رفتم تیمهای دیگر.

حالا این صحبت های سلمانی با واکنش باشگاه استقلال همراه شده است. علی سامره در مصاحبه ای که با رسانه رسمی باشگاه داشته، اعلام کرده است که آبی ها هرگز با یاسین سلمانی، به صورت رسمی مذاکره نکرده اند. ضمن اینکه رقم پیشنهادی استقلال در بهترین حالت، هشت میلیارد تومان بوده است.

سامره در واکنش به صحبت‌های دیشب یاسین سلمانی درباره ادعای این بازیکن مبنی بر پیشنهاد استقلال به بازیکن سابق سپاهان، گفت: باشگاه استقلال در روزهای نقل و انتقالات، هیچ پیشنهاد رسمی به یاسین سلمانی نداده بود و باشگاه، مذاکرات رسمی و مستقیمی با این بازیکن نداشته و تنها از طریق چند ایجنت، این بازیکن به باشگاه پیشنهاد شده بود.

سرپرست استقلال در ادامه گفت: آقای سلمانی صحبت‌ها و ادعاهای عجیبی در برنامه فوتبال برتر مطرح کرده است. استقلال حتی اگر قصد جذب یاسین سلمانی را هم داشت، به دلیل قانون سقف قرارداد، نمی‌توانست این بازیکن را جذب کند و این مورد هم به ایجنت‌های یاسین سلمانی، بارها تاکید شده بود.

او ادامه داد: آقای سلمانی روی آنتن زنده اعلام کرد که رقم پیشنهادی استقلال به ایشان ۱۰ میلیارد تومان از رقم پرسپولیس بیشتر بوده است. سوال اینجاست که یعنی قرارداد ایشان با باشگاه پرسپولیس منفی دو میلیارد تومان یا منفی سه میلیارد تومان است و سلمانی برای عضویت در تیم پرسپولیس دو یا سه میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس داده است؟

سرپرست استقلال ادامه داد: در همان مذاکرات غیررسمی، پیشنهاد استقلال به ایجنت‌های متعدد یاسین سلمانی، هفت میلیارد تومان و در بهترین حالت هشت میلیارد تومان بود. طبق صحبت‌های این بازیکن روی آنتن زنده برنامه فوتبال برتر، باشگاه پرسپولیس از قرارداد با یاسین سلمانی، برای خودش، دو – سه میلیارد تومانی، درآمدزایی کرده است!

سامره با اشاره به اینکه باشگاه استقلال تاکید داشت سلمانی در صورت پیوستن به استقلال باید در تمرینات بدنسازی پیش فصل، شرکت می‌کرد، گفت: باشگاه استقلال در آن زمان ترجیح می‌داد با بازیکنی قرارداد ببندد که در تمرین‌های بدنسازی پیش فصل شرکت کند و همه دیدند که این بازیکن چطور به خاطر اینکه در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت نکرد و یازده روز، پس از شروع لیگ برتر به پرسپولیس پیوست، دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. باشگاه استقلال پیش بینی چنین روزهایی را می‌کرد که حاضر نشد با این بازیکن به صورت رسمی وارد مذاکره شود.

علی سامره در پایان گفت: درست نیست که این بازیکن جوان، از نام و اعتبار استقلال به این صورت روی آنتن زنده آن هم برای توجیه اتفاقی که هرگز نیفتاده است، استفاده کند. به یاسین سلمانی توصیه می‌کنم وارد این بازی‌ها نشود و آینده فوتبالی خود را به دلیل درگیری با حواشی، به خطر نیندازد. او بازیکن جوان و آینده داری است که حیف است با ورود به حواشی، مسیر پیشرفت را گم کند. برای یاسین سلمانی آرزوی سلامتی و بهبودی دارم و توصیه می‌کنم از فصل آینده در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت کند تا دچار آسیب دیدگی نشود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها