کد خبر: 696179
تاریخ انتشار :

گزارش تمرین پرسپولیس با حضور مدیرعامل

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس، میهمان ویژه تمرین امروز پرسپولیس بود.

گزارش تمرین پرسپولیس با حضور مدیرعامل
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در اولین تمرین جدی پس از دیدار با الدحیل که منجر به حذف سرخ‌پوشان از لیگ قهرمانان آسیا شد، رضا درویش به تمرین پرسپولیس رفت تا با یحیی گل‌محمدی و شاگردانش دیدار کند و البته دو جلسه مهم را هم برگزار کند.

این روایت باشگاه پرسپولیس از اتفاقات تمرین امروز است:

* رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در محل تمرین قرمزپوشان حضور یافت و پس از دیدار با اعضای تیم، جلسه‌ای را با یحیی گل‌محمدی برگزار کرد.

* در جریان این نشست، در خصوص شرایط موجود، مسائل پیش‌رو و برنامه‌های تیم، صحبت و تبادل نظر شد.

 

* پس از پایان تمرین نیز مدیر عامل باشگاه در جلسه جداگانه‌ای با برخی بازیکنان، در مورد مشکلات تیم و دغدغه‌هایی که بازیکنان داشتند صحبت کرد و مقرر گردید؛ همه ارکان تیم و باشگاه دست در دست هم و متحدتر از قبل، ادامه فصل را برای سربلندی پرسپولیس با تلاش مضاعف پیش ببرند و با یکدلی و انسجام بیشتر، اتفاقات خوبی را برای پرسپولیس رقم بزنند تا دل هواداران را شاد کنند.

* تمرین امروز همانند تمرین روز گذشته، سبک انجام شد. بازیکنان اصلی بازی برابر الدحیل، ریکاوری کردند و با توجه به زمان اندک تا بازی بعد که روز شنبه برگزار خواهد شد، بازیکنان با آمادگی بیشتر در خدمت کادر فنی باشند.

* سایر بازیکنان هم بخش‌های مختلفی را شامل؛ حفظ توپ، شوت به سمت دروازه و مینی فوتبال، به مدت ۷۰ دقیقه را در برنامه داشتند.

* امید عالیشاه و وحید امیری همچنان زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام می‌دهند و سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند.

* پرسپولیس فردا (جمعه) یک جلسه تمرین دیگر را در برنامه دارد و بعد از آن، راهی هتل می‌شود تا در اردوی پیش از دیدار با هوادار، شرکت کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها