کد خبر: 697365
تاریخ انتشار :

سه گزینه اصلی رئال برای جانشینی داوید آلابا

مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی داوید آلابا باعث شده تا رئال مادرید حالا احتمال جذب یک مدافع میانی جدید را بررسی کند.

سه گزینه اصلی رئال برای جانشینی داوید آلابا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید هیچ برنامه‌ای برای خرید زمستانی نداشت. هدف اصلی رئال حتی تقویت دفاع میانی برای تابستان پیش‌رو هم نبود و تنها آلفونسو دیویس قرار است برای سمت چپ جذب شود ولی با مصدومیت آلابا برابر ویارئال همه برنامه‌های رئال تغییر کرد.

مارکا نوشته است که با این وجود اینکه رئال یک دفاع وسط جدید در ژانویه جذب کند نیز قطعی نیست ولی تیم مدیریت ورزشی رئال اکنون این احتمال را بررسی می‌کند. 

ناچو و رودیگر تنها مدافعان میانی تخصصی رئال هستند و میلیتائو نیز تا اواخر اسفند شرایط بازی نخواهد داشت. اورلین شوامنی تنها گزینه‌ای در خط میانی است که می‌تواند در پست دفاع وسط بازی کند و این احتمال وجود دارد که رئال به شوامنی قناعت کند اما اگر بخواهد وارد بازار شود، سه گزینه را بیشتر مدنظر نخواهد داشت.

طبق ادعای مارکا، اصلی‌ترین گزینه آنتونیو سیلوا، پدیده و ملی پوش 20 ساله بنفیکاست که در جایزه پسر طلایی سوم شد و حالا قیمت او بسیار بالا رفته است. بنفیکا نیز به فروش گران‌قیمت بازیکنانش مشهور است.

گزینه بعدی لنی یورو از باشگاه لیل است که با 18 سال سن دیشب برابر پی اس جی درخشان کار کرد و توانست امباپه را تقریبا در زمین محو کند.

گزینه سوم رئال مادرید گونسالو ایناسیو از اسپورتینگ لیسبون است. مدافع 22 ساله‌ای که رشد درخشانی داشته و شاید از گزینه‌های روبرتو مارتینز برای یورو 2024 باشد.

در هر صورت تمایل رئال انتقال قرضی یک مدافع میانی با بند خرید است و البته هنوز قطعی نیست که برای این مهم وارد بازار شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها