کد خبر: 697443
تاریخ انتشار :

استقلالی محبوب می‌خواهد بجنگد و برگردد!

فرشید اسماعیلی کار سختی در تقابل با تیم سابق خود خواهد داشت.

استقلالی محبوب می‌خواهد بجنگد و برگردد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال نساجی مازندران عصر فردا در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال تهران خواهد بود تا در یکی از مهم‌ترین بازی.های هفته به مصاف صدرنشین فوتبال ایران برود.

این دیدار که تا حدودی تحت تاثیر تقابل نکونام و رحمتی است، یک چهره بسیار ویژه هم دارد؛ فرشید اسماعیلی، کاپیتان سابق استقلال که با لباس نساجی به ورزشگاه آزادی برمی‌گردد تا برابر تیم محبوب خود قرار بگیرد.

فرشید که در ابتدای لیگ پانزدهم به عنوان یک خرید نسبتا گمنام به استقلال مظلومی پیوست، شش فصل متوالی در ترکیب آبی‌ها بازی کرد و خیلی زود توانست با گلزنی در بازی‌های مهم، نقشی انکارنشدنی در ترکیب تیمش پیدا کند و البته به محبوبیت زیادی هم دست یافت.

او با گلزنی در دربی تهران و پاس گل در این مسابقه، زمینه‌ساز یکی از بهترین پیروزی‌های استقلال در تاریخ شهرآوردها شد. مسابقه‌ای که البته بعدها به کام او پیش نرفت اما هواداران استقلال او را با نمایش‌های کم‌نظیر و متفاوت همیشگی‌اش در لیگ قهرمانان آسیا به خاطر سپردند.

جایی که گل‌ها و پاس گل‌های پرتعداد او از او یک چهره بین المللی در سطح آسیا ساخت و توانست با حضور در فوتبال قطر، لژیونر شود و این اتفاق همزمان شد با قهرمانی استقلال در لیگ ایران.

فرشید در بازگشت دوباره ایران بدشانس بود که پیش از شروع فصل رباط داد و یک فصل کامل بیرون از گود نشست اما در نهایت به نساجی پیوست و توانست در این تیم با تجربه بالای خود، به کار بیاید.

البته که اسماعیلی به واسطه سطحی از بازی و محبوبیت و قرارداشتن در کانون توجه، بی‌تردید راضی به شرایط فعلی نیست و تلاش می‌کند بار دیگر تجربه بازی در یک تیم مدعی را به دست بیاورد و چه تیمی بهتر از استقلال؟

بر کسی پوشیده نیست که استقلال در خط جلو به بازیکنانی با خلاقیت و قابلیت بازی‌سازی بیشتر احتیاج دارد و هیچ بعید نیست در صورت درخشش اسماعیلی مقابل استقلال و نیاز این تیم به بازیکنی از این جنس، نکونام که خودش فصل گذشته فرشید را به فولاد آورد، دوباره برای خرید او اقدام کند.

سرمربی‌ای که یک بار با جذب این بازیکن نشان داده به فوتبالش اعتقاد دارد و شاید اگر آمادگی بالای اسماعیلی به نمایش گذاشته شود، سرمربی محبوب استقلال هم روی او به عنوان یک گزینه مناسب در سطح فوتبال ایران، حساب باز کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها