کد خبر: 698487
تاریخ انتشار :

سپاهان 4 امتیاز گرفت، شاید 3 امتیاز بدهد!

سپاهانی‌ها یک روز پس از دریافت خبر مسرت بخش، بار دیگر به شوک فرو رفتند و حالا با حکم جدید کمیته انضباطی مو رایس در بازی روز آینده 10 بازیکن خود را در اختیار ندارند.

سپاهان 4 امتیاز گرفت، شاید 3 امتیاز بدهد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، روز گذشته بود که کمیته استیناف رای به بازگرداندن 4 امتیاز کسر شده از سپاهان داد و مورایس و شاگردانش بار دیگر پس از چندین ماه که حضور در رتبه نهم جدول را هم تجربه کردند، به صدر بازگشتند.

با این حال دقایقی پیش و ساعتی پس از جلسه‌ مطبوعاتی رئیس کمیته استیناف، رئیس کمیته تعیین وضعیت و رئیس کمیته ناظر بر قراردادها که با خبرنگاران در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، حکم شوکه کننده‌ای برای سپاهان از سوی کمیته انضباطی صادر شد و بر این اساس مورایس نمی‌تواند در دیدار روز آینده برابر گل‌گهر از 6 بازیکن تیمش که پیام نیازمند، رضا شکاری، رضا اسدی، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان هستند، استفاده کند.

این حکم در شرایطی بلافاصله یک روز پس از حکم کمیته استیناف اعلام شده و مورایس نمی‌تواند از 6 بازیکن خود تا اصلاح قراردادهایشان استفاده کند که منصور قنبرزاده رئیس کمیته ناظر بر قراردادها ساعتی پیش تاکید کرده بود که زمان مناسبی برای سپاهانی‌ها جهت اصلاح قرارداد 6 بازیکن دریافت خواهند کرد.

این ماجرا وقتی برای مورایس سیاه‌تر می‌شود که بدانیم سرمربی پرتغالی سپاهان به دلیل اتفاقات بازی برابر آلومینیوم رضا اسدی، برایان دابو را به دلیل اخراج مقابل گل گهر در اختیار نداشت و سیاوش یزدانی و رامین رضائیان هم به دلیل مصدومیت در دسترس کادر فنی نیستند.

با این وصف مورایس در دیدار روز آینده 10 بازیکن کلیدی تیمش که پیام نیازمند، رضا شکاری، رضا اسدی، هادی محمدی، کاوه رضایی، احسان پهلوان، برایان دابو، محمد کریمی، سیاوش یزدانی و رامین رضائیان را در اختیار ندارد و شاید حتی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی به مشکل بخورد.

در حال حاضر نیما میرزازاد، محمد دانشگر، آریا یوسفی، میلاد زکی‌پور، فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو، محمد جواد حسین‌نژاد و عیسی آل‌کثیر بازیکنانی هستند که همچنان در دسترس مورایس هستند و اگر ارشیا سرشوق و علی احمدی هم در ترکیب اصلی قرار بگیرند، تعدادشان به 10 نفر خواهد رسید. امید نورافکن هم البته با تیم به سیرجان رفته ولی همچنان شرایط بازی آن هم در یک بازی پرفشار در ارتفاع بالای شهر سیرجان ندارد.

نکته قابل توجه اینکه الان سپاهانی‌ها به تازگی بدون اطلاع از محرومیت جدیدی که به شکلی کاملا غیرمنتظره علیه آنها اعمال شده، در سیرجان حضور دارند و البته مورایس نمی‌تواند از پیام نیازمند، رضا شکاری، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان استفاده کند تا احتمالا نفرات سپاهان در دیدار دشوار روز آینده مقابل گل‌گهر آماده به بیش از 10 نفر هم نرسد! 

البته در این شرایط سپاهانی‌ها فقط یک راه دارند و آن هم اینکه قرارداد 5 بازیکن مذکور در بالا (به استثنای رضا اسدی که به دلیل اخراج محروم است)، را در زمان اداری روز آینده تا قبل از ساعت 15 که بازی با سوت عباس راکی آغاز می‌شود، اصلاح کنند که با توجه به تعاملی که باید با بازیکنان در این زمینه ایجاد شود، بسیار بعید به نظر می‌آید که نتیجه‌بخش باشد.

بی‌شک 24 ساعت آینده اخبار پرشماری درباره حواشی این حکم عجیب که در فاصله 23 ساعت مانده به بازی سپاهان و گل‌گهر صادر خواهد شد، منتشر می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها