کد خبر: 698948
تاریخ انتشار :

رسمی: زمان رونمایی از سرمربی تیم ملی مشخص شد

تصمیم‌گیری نهائی در خصوص سرمربی جدید تیم ملی والیبال در نشست کمیته فنی جدید گرفته خواهد شد.

رسمی: زمان رونمایی از سرمربی تیم ملی مشخص شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، چهارمین نشست شورای مشورتی که جایگزین کمیته فنی شده است، امروز (یکشنبه، دهم دی) با حضور کارشناسان، خبرگان، نخبگان و پیشکسوتان والیبال ایران به ریاست دکتر وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار ‌شد تا چهار گزینه نهایی هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار گیرند.

سید میلاد تقوی مشاور در امور اجرایی، فریبا محمدیان نایب رئیس بانوان، محسن ترابی سرپرست دبیری، مهدی احمدی‌آذر مشاور و مدیر حوزه ریاست، ناصر میرفخرایی، سعید درخشنده، منوچهر پورحسن، جمشید حمیدی، علی موذن، محمود افشاردوست، جهانگیر سیدعباسی، علی پورعروجی، ابراهیم وطن‌پرست، امیرحسین منظمی، امیر حسینی، علیرضا نادی، آرش صادقیانی، غلامرضا مومنی‌مقدم، عیسی سنگدوینی، امیر طلوع‌کیان، فرهاد نظری‌افشار، علیرضا طلوع‌کیان، علی فتاحی، پدیده بلوری‌زاده و مسعود آرمات به صورت حضوری، محمدرضا تندروان، احسن‌اله شیرکوند و ایرج مظفری نیز به صورت آنلاین در این نشست حضور داشتند.

همچنین علی شاکری، محمد محمدکاظم، مصطفی کارخانه، عادل غلامی، پیمان اکبری، رحمان محمدی‌راد، سعید رضایی و ابراهیم وادی به صورت حضوری، جواد مهرگان و مهدی بازارگرد به صورت آنلاین به این نشست دعوت شده بودند.

سرپرست فدراسیون والیبال در ابتدای این نشست جمع‌بندی مذاکرات خود با سعید معروف، ویتال هاینن، آنجلو لورنزوتی و روبرتو پیاتزا را ارائه کرد.

دکتر وحید مرادی ضمن خیرمقدم به حاضران در جلسه گفت: در جلسات قبلی که تحت عنوان کمیته فنی تشکیل شد، برخی از حاضران حضور داشتند، اما ایرج مظفری، مسعود آرمات و برخی از دوستان برای اولین بار در این جلسه شرکت می‌کنند. اعتقادم این است که این شورا تحت عنوان شورای مشورتی حفظ شود و از نظرات این پیشکسوتان بهره ببریم، اما کمیته فنی را باید چابک‌تر و با حضور حدودا 12 نفر از اعضای شورای مشورتی که به هیچ وجه شائبه منفعت برایشان وجود نداشته باشد، تشکیل دهیم.

وی با بیان این‌که تصمیم نهایی درباره انتخاب سرمربی در کمیته فنی 12 نفره گرفته خواهد شد، تصریح کرد: تصمیمات کمیته فنی باید جاری باشد. سوابق این مربیان برای همه حاضران ارسال شده است همگی این افراد را می‌شناسید و با اتکا به دانش خود و شرایط تیم ملی و قابلیت‌های مربی نظر خود را بیان کنید و استدلال فنی داشته باشید. امیدوارم با صحبت‌ها در این جلسه به جمع‌بندی خوبی در تصمیم‌سازی برسیم. از میان کاندیداهای مطرح شده این چهار گزینه آماده همکاری هستند و با این افراد یک قرارداد تا بعد از پایان المپیک 2024 و دو قرارداد دو ساله تا المپیک 2028 ببندیم تا بتواند تیم ملی را به جایگاهی که مدنظر است، برساند.

مرادی در ادامه ضمن اشاره به سوابق و رزومه‌های چهار گزینه اصلی و بیان نقاط ضعف و قوت و برنامه‌های آنها در یک چارچوب کلی، به ارائه گزارشی دقیق در خصوص مذاکرات انجام شده با گزینه‌های مد نظر فدراسیون والیبال پرداخت و سپس شرکت‌کنندگان در این نشست دیدگاه‌های خود درباره چهار گزینه مطرح کردند

گفتنی است پس از این جلسه سه ساعته اعضا ضمن اظهار نظر صریح خود در خصوص گزینه‌های مد نظر، اولویت‌های خود را به صورت کتبی و محرمانه به سرپرست فدراسیون ارائه کردند و اسامی منتخب پیشنهادی خود را برای تشکیل کمیته فنی اعلام کردند تا روز سه‌شنبه، کمیته فنی در خصوص گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان در سال 2024 تصمیم‌گیری نماید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها