کد خبر: 699245
تاریخ انتشار :

ماجرای ممنوع ال ورود شدن لژیونر ملی‌پوش به اسپانیا

سعید احمد عباسی، بازیکن تیم فوتسال والدپنیاس اسپانیا که برای دو دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال با روسیه به ایران آمده بود، حالا برای بازگشت به اسپانیا با مشکل بزرگی مواجه شده است.

ماجرای ممنوع ال ورود شدن لژیونر ملی‌پوش به اسپانیا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، ستاره فوتسال ایران که در تیم والدپنیاس اسپانیا توپ می‌زند و برای بازی در دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتسال برابر روسیه در فیفادی به ایران سفر کرده بود، حالا پس از گذشت دو هفته همچنان اجازه ورود به اسپانیا و شرکت در تمرینات تیمش را ندارد و در وضعیت نگران کننده‌ای به سر می‌برد.

احمدعباسی که دیدار گذشته تیمش را در آخرین دوئل رسمی در سال 2023 میلادی را از دست داد و همچنان در تمرینات تیمش غایب بوده است، برای سفر به اسپانیا دردسر بزرگی را پیش‌روی خود می‌بیند و مشخص نیست که در چه تاریخی موفق به حل مشکل خود خواهد شد.

ماجرا از این قرار است، سعید احمدعباسی در حالی که قصد دریافت کارت پروازش را داشته و مراحل چک کردن کارت اقامتش در اسپانیا را دنبال می‌کرد، اما گویا مدت تاریخ اقامتش در این کشور به پایان رسیده و به احمد عباسی اطلاع می‌دهند که اسپانیا اجازه ورود به او را نمی‌دهد. با توجه به اختلاف ساعتی بین اسپانیا و ایران، احمدعباسی قادر به پیگیری مراحل کار خود نبود و عملا هیچ دسترسی برای ارتباط با عوامل باشگاه والدپنیاس نداشت.

با وجود اینکه روزهاست از حضور احمدعباسی در ایران می‌گذرد و لژیونر فوتسال تمرینات تیمش را از دست داده است که وضعیت نگران کننده‌ای را پشت‌سر می‌گذارد، اما همچنان فرصت حضور در سفارت اسپانیا برای حل مشکلش پیدا نکرده است و هر ایمیلی که از طرف زده شده، پاسخ دریافت نکرده است.

 

همچنان مشخص نیست که مراحل صدور کارت جدید اقامت احمدعباسی تا چه تاریخی زمانی می‌برد و حضور او در ادامه رقابت‌های لیگا اسپانیا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. گفتنی است که مدیران والدپنیاس به شدت نسبت به این مسئله ناراحت و نگران هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها