کد خبر: 699673
تاریخ انتشار :

خداحافظ کی لیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

مار کا دقایقی پیش نوشت که رئال مادرید نه در این زمستان و نه در تابستان پیشنهادی به کی لیان امباپه نخواهد داد.

خداحافظ کی لیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که همه منتظر تحولات بازار و شایعه‌ای جدید در مورد مذاکره رئال با کیلیان امباپه بودند، مارکا نوشت که این پیشنهاد هرگز به امباپه نخواهد رسید چرا که اولویت‌های باشگاه کاملا تغییر کرده است.

شرایط درست مشابه زمستان 2022 است. امباپه شش ماه دیگر قراردادش تمام می‌شود و می‌تواند بدون مشکل با رئال مذاکره کند. دو سال پیش رئال مادرید پیشنهاد خود را به ستاره فرانسوی داد، ولی او در پایان هموان فصل با پاریس تمدید کرد. دستمزد 35 میلیون یورویی و پاداش 130 میلیون یورویی برای امباپه آماده بود، ولی او پیشنهاد پی‌اس‌جی را ترجیح داد. اتفاقی که تابستان 2017 نیز رخ داده بود.

در روزهای اخیر شایعات زیادی به‌خصوص از سوی رسانه‌های فرانسوی در مورد اولتیماتوم رئال به امباپه تا پایان ژانویه منتشر شده اما مارکا دقایقی پیش نوشت که رئال هرگز هیچ پیشنهاد جدیدی به امباپه نداده و نخواهد داد.

تیم با همین مجموعه بازیکنان و کادر فنی عالی نتیجه گرفته و همه منتظر ورود اندریک در تابستان هستند. اولویت رئال در انتقالات نیز توافق نهایی با آلفونسو دیویس است و هیچکس در باشگاه به امباپه فکر نمی‌کند. 

در مدیریت رئال معتقدند این یک داستان خسته‌کننده است و همان دو سال پیش به پایان رسیده است. به این ترتیب مسیر برای پی‌اس‌جی هموار خواهد بود تا با امباپه تمدید کند یا حتی باشگاهی دیگر مثل لیورپول در جذب امباپه رقیبی نخواهد داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها