کد خبر: 700364
تاریخ انتشار :

حرف‌های قاطع 'مربی موقت' پرسپولیس در رختکن!

صحبت‌های مرد برزیلی همه را در رختکن این تیم میخکوب کرد: "ما یحیی را از دست داده‌ایم اما این پایان ماجرا نیست. فراموش نکنید دو امتیاز با صدر فاصله دارید و باید تعهد تان را به عنوان بازیکن حرفه‌ای به باشگاه نشان دهید."

حرف‌های قاطع 'مربی موقت' پرسپولیس در رختکن!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویه‌را مربی برزیلی کادرفنی یحیی گل‌محمدی در شرایطی از سوی باشگاه به تهران فراخوانده شد که طبیعتا با توجه به قطع همکاری با سرمربی، سرنوشت نامشخصی پیش روی خود دارد.

باشگاه پرسپولیس اما بعد از پایان همکاری با یحیی گل‌محمدی تمامی اعضای کادرفنی وی را فراخواند و هزینه بلیت بازگشت آنها را نیز تقبل کرد تا آنها را نسبت به ادامه همکاری فارغ از اتفاقات شکل گرفته، امیدوار نگه دارد.

اوسمار اما پیش از بازگشت به تهران با برچسب جالب توجه پست "سرمربی موقت" در این تیم مواجه شد تا همه چیز برای او رویایی به نظر برسد. او بامداد امروز نیز به تهران بازگشت و در نهایت نیز پیش از شروع دوباره تمرینات برای نیم فصل دوم، به باشگاه فراخوانده شد و دقایقی با مدیریت باشگاه به گفتگو نشست.

گفتگویی که به نظر می‌رسد انرژی بزرگی برای این مربی شکل داده باشد که به واسطه آن کاملا با قدرت در رختکن تیم حاضر شد. مربی برزیلی 48 ساله که کار مربیگری را از آکادمی اینترناسیونال استارت زد و بعد از آن به عنوان مربی بیشتر در رده جوانان تیم‌‌های مختلف برزیلی کار را دنبال کرد. با این حال او با عنوان "مربی موقت" چندان بیگانه نیست؛ او مدتی به عنوان سرمربی جانشین فرناندو شد.

نکته جالب توجه اینکه فرناندو نیز در نشست خبری پایان همکاری خود با چشمانی اشکبار دلیل پایان همکاری خود را "عدم حمایت" عنوان کرده بود و به نظر می‌رسد این سرنوشت تکراری بار دیگر برای اوسمار در حال تکرار باشد.

اوسمار بعد  از اینکه با عنوان "سرمربی موقت" بار دیگر به تهران بازگشت، ساعاتی با مدیریت باشگاه به گفتگو پرداخت و در ادامه با حضور در استادیوم شهید کاظمی کار با این تیم برای تمرین آماده سازی ادامه فصل را دنبال کرد. با این حال نکته جالب توجه در رختکن تیم و دقایقی پیش از شروع رسمی تمرین شکل گرفت. اوسمار با ادبیاتی قاطع روبروی بازیکنان قرار گرفت و بازیکنان این تیم مدعی هستند او به شکلی صحبت کرد که به هیچ عنوان "موقت" بودن را نمی‌شد در کلماتش مشاهده کرد.

اوسمار در حضور بازیکنان در رختکن صحبت‌هایش را اینچنین شروع کرد: ما الان شرایط سختی را داریم چون یحیی رفته است. باشگاه در صدد این است که وضعیت سرمربی بعدی را مشخص کند. این اتفاق زمان می‌برد. فارغ از این همه ما حرفه‌ای هستیم و هر کس در سمت خودش باید بیشترین تلاش را داشته باشد. ما دو امتیاز از حریف عقب هستیم.

مربی برزیلی سرخ‌ها در ادامه صحبت‌هایش خطاب به بازیکنان گفت: در نهایت تعیین کننده اصلی شما هستید که در زمین هستید و کیفیت شما در زمین مشخص می‌کند و بهترین اگر باشید قهرمان هم خواهید شد. همه ما حرفه‌ای هستیم و تا زمانی که باشگاه تصمیم بگیرد که مربی بعدی چه کسی است باید بالاترین تلاش خودمان را داشته باشیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

اوسمار با اشاره به جدایی یحیی گفت: ما کار جدید شروع کردیم. درست است که سرمربی را از دست دادیم و در این بخش تغییر داشته‌ایم. اما به عنوان بازیکن حرفه‌ای همگی شما به باشگاه متعهد هستید. ما باید کار را پیش ببریم و منتظر تصمیم نهایی باشگاه باشیم. باشگاه در تلاش است که سرمربی جدید را انتخاب کند اما قطعا این پروسه زمان بر خواهد بود. مشخص نیست چه زمانی. ما کاری به تنش‌های باشگاه نداریم و تا روزی که هستیم تلاش خواهیم کرد. برنامه را روز به روز پیش خواهیم برد. فردا نیز یک جلسه تمرین خواهیم داشت و پس فردا هم دو نوبت. بروید و بهترین خودتان باشید تا لیگ را به بهترین شکل دنبال کنید. فراموش نکنید که اختلاف دو امتیاز است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها