کد خبر: 700496
تاریخ انتشار :

پرسپولیس هیچ گزینه‌ای جز برانکو ندارد

باشگاه پرسپولیس همچنان به صورت جدی مذاکرات خود را با برانکو ایوانکوویچ دنبال می‌کند.

پرسپولیس هیچ گزینه‌ای جز برانکو ندارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پس از جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس، رضا درویش و اعضای هیئت مدیره این باشگاه بررسی‌های خود برای انتخاب سرمربی جدید را آغاز کردند که در این بین برانکو ایوانکوویچ جدی‌ترین گزینه باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شد و مذاکرات با این سرمربی باتجربه به سرعت آغاز شد.

پس از اینکه برانکو اولین پیشنهاد باشگاه پرسپولیس را رد کرد، اسامی دیگری برای جانشینی یحیی گل‌محمدی مطرح شد و حتی پس از آغاز تمرینات سرخ‌ها زیرنظر اوسمار ویرا این خبر شنیده شد که برای سرمربیگری پرسپولیس با این مربی برزیلی مذاکره شده تا در صورت رد پیشنهاد پرسپولیسی‌ها توسط برانکو، او به عنوان سرمربی کار خود را آغاز کند.

اما یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس امشب در گفت‌وگویی با ورزش سه اعلام کرد که تاکید این باشگاه همچنان روی مذاکره با برانکو ایوانکوویچ است و با وجود اسامی‌ای که مطرح می‌شود، در حال حاضر هیچ گزینه دیگری در بین مدیران این باشگاه سرخپوش پایتخت مطرح نیست.

این مقام مسئول باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید کرد که تمرینات این تیم زیر نظر اوسمار دنبال خواهد کرد تا باشگاه مذاکرات خود را با برانکو ایوانکوویچ پیش ببرد. مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند که برانکو با پرداخت مالیات و رفع موانع حضورش در ایران، در نهایت با این باشگاه به توافق برسد و برای دومین دوره هدایت سرخ‌ها را بر عهده بگیرد.

البته برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر همراه با تیم ملی عمان برای شرکت در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در قطر حضور دارد و تمرکز خود را روی این مسابقات گذاشته است؛ بنابراین رضا درویش و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس کار دشوارتری برای ادامه مذاکرات با این سرمربی کروات خواهند داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها