کد خبر: 700511
تاریخ انتشار :

پرسپولیس و سه خرید: یک امیدواری، دو ناامیدی!

از سه گزینه نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس تنها یک گزینه نزدیک به قطعی شدن به نظر می‌رسد.

پرسپولیس و سه خرید: یک امیدواری، دو ناامیدی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه" محمد خدابنده‌لو، جواد آقایی‌پور و عبدالکریم حسن سه بازیکن مد نظر باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی هستند اما به نظر می‌رسد حداقل درباره دو مورد از آنها باشگاه پرسپولیس کار بسیار سختی دارد.

با اینکه رقم ابتدایی اعلام شده از سوی عبدالکریم حسن مدافع چپ 28 ساله قطری بسیار بالا بوده، اما مدیران این باشگاه هنوز از جذب این بازیکن ناامید نیستند و قصد دارند مذاکرات را از کانال دیگری دنبال کنند هرچند فعلا احتمال جذب حسن بسیار ضعیف به نظر می‌رسد.

از سوی دیگر در مورد جواد آقایی‌پور، مهاجم 24 ساله استقلال خوزستان، هم شرایط به گونه‌ای است که احتمال حضور او در پرسپولیس ضعیف به نظر می‌رسد. هر چند باشگاه استقلال خوزستان هنوز به نامه رسمی پرسپولیس درباره جذب این مهاجم رشتی جوابی نداده اما با توجه به شرایط استقلال خوزستان در جدول و اینکه به مهاجمش نیاز دارد بعید است آنها به بازیکنی که فصل بعد هم با این باشگاه قرارداد دارد رضایت‌نامه بدهد.

با این وجود در ازای این دو گزینه و ناامیدی نسبت به جذب آنها باشگاه پرسپولیس نسبت به جذب محمد خدابنده لو در پست هافبک میانی امیدواری بیشتری دارد چرا که این بازیکن اشتیاق زیادی برای حضور در پرسپولیس دارد و ظاهرا باشگاه مس رفسنجان هم به این بازیکن رضایت‌نامه خواهد داد تا بالاخره طلسم حضور خدابنده‌لو در پرسپولیس شکسته شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها